Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adás vétel után zaklathatnak...

Adás vétel után zaklathatnak ? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. Eladtunk egy autónkat, napi használatból automata váltóst. Nem milliós tétel, de nálam semmi gond nem volt vele motorikusan és a váltóval sem. 200 km után hívtak fel hogy az autó váltó hibás lett. Nálam el volt lustulva,nem tudom az számít e. Meg egyeztünk egy összegben, vissza fizettem. De félek hogy zaklatni fog. Mint mondtam nálam semmi gond nem volt az autóval.

2022. szept. 12. 12:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett volna csinálnod semmit. Gondolom kipróbálta, nem tapasztalt semmit, elfogadta az állapotát, megvette, elment. Onnantól az ő felelőssége minden.
2022. szept. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se fizess semmit, mert gyanúsan lehúzós szaga van. Lehet semmi baja a kocsinak, csak így akar pénzt kisajtolni belőled. Meg csak az elhallgatott, rejtett hibákért kell felellősséget vállani, ha kap egy defektet azt se neked kell megcsináltatni.

Mutassa meg, hogy tényleg az a baja az autónak, pl videózza le ha messzire vitték.

2022. szept. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Kaptam képet hogy az autó q hibakódot feldobta
2022. szept. 12. 13:13
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

CCC-nek adtad el?


Tipikus módszer ez, amit leírsz...Autókáznak, Driftelnek vele párszáz km-t, kiszerelik belőle egy-két értékes alaktrészt, aztán visszaviszik hogy nem jó...

2022. szept. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nő nemű vagyok. Korrektnek is nevezem magam, mert nem új autó 2003-as bár nálam probléma mentes volt nem akartam ebből problémát. 60-at kért vissza. Mikor leálltam vitázni perrel fenyegetett. 2 gyerek mellett nincs kedvem bíróságra járni 60 ezer miatt. De attól tartok még ki talál valamit és zaklatni fog.
2022. szept. 12. 13:17
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy jogász véleménye:


[link]

2022. szept. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor is gyanús, hogy csak egy képet küldött, az lehet még csalás, lehet lehúzott egy sarut. Az autót megtekintett kipróbált állapotban vette, nem jár neki semmi, vagy pereljen be.
2022. szept. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
#5 Nem fog beperelni, mert aki ilyen értékü autót vesz, annak erre nincs pénze.
2022. szept. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Már azt a 60 at vissza utaltam. De mindenkinek köszönöm a válaszát ! Ezek után akkor ha valamit kitalál szarjam le.
2022. szept. 12. 13:25
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

pár napja volt ez a kérdés, olvasd el, ott is leírták, hogy nincs ilyesminél garancia. A megtekintett állapotban megvetete - kalap-kabát...


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__11..

2022. szept. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!