Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A járműhöz nem tartoznak a...

A járműhöz nem tartoznak a műszaki állapotára vonatkozó adatok. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
JSZP.
2022. szept. 20. 18:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Hogy soha nem volt muszakiztatva.
2022. szept. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azt, amit leírtál.
2022. szept. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Gondolom 4 évesnél fiatalabb autó, vagy nem olyan rég lett behozva, ezért még nem volt Magyarországon műszaki vizsgáztatva.
2022. szept. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Gondolom 4 évesnél fiatalabb autó, vagy nem olyan rég lett behozva, ezért még nem volt Magyarországon műszaki vizsgáztatva."


Gondolom még soha nem vettél új autót. Új, 0 km-es autóknál úgy kezdődik a forgalomba helyezés, hogy le kell műszakiztatni. 2018-as autóm van. 2018.02.13-án lett forgalomba helyezve és első nyilvántartásba véve. JSZP-n ott van a műszaki vizsgák között, adatokkal, fotókkal, hogy 2018.02.08-án vizsgázott, 4 év érvényességi idővel.

Külföldről behozott autónál lehet, hogy honosíttatható a külföldi műszaki. Erről nekem nincs pontos tapasztalatom, még nem vettem behozott autót.

2022. szept. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem, most volt műszaki vizsga 08.24-edikén de nincs róla se fotó se semmi. Ez valami politikus nőjének lehet a kocsija? Titkosítva van?
2022. szept. 21. 13:21
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Random szoktam autókat lekérdezni, én is láttam már ilyet. Ha kicsit később próbálod meg leírni akkor is ezt írja?

Olyat is láttam már a biztosítási információknál, hogy a jármű kártörténete nem azonosítható be, vagy nem szolgáltatható róla adat.

2022. szept. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen akkor is. Ezek tuti protekciósok más magyarázat nincs. Lásd google maps ahol a fejesek házait kitakarják mindenki másét meg nem. Amúgy nekem is ez a hobbim folyton szopós szájú nők rendszámát írom fel és megnézem van-e a forgalombantartásnál hitel (tulajdonjog fenntartva pénzintézet részére). Ha nincs akkor bizony szoptak az autóért XD
2022. szept. 21. 20:37
 8/13 anonim ***** válasza:
Én csak azokat szoktam lekérdezni, ha látok valami különlegesebb autót. Vagy ha olyat látok, ami tetszik. Kíváncsiságból megnézem, hogy milyen évjárat, mekkora motor van benne, stb... Meglepő, hogy mennyi a behozott autó és hogy mennyinél volt biztosítási káresemény.
2022. szept. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja de csak 2019 utánit írja. De a képekből lehet következtetni pl illéesztések lökhárítónál, narancsosság ha jó a fotó a vizsgaállomáson. Lehet sok mindent kutatni jó kis buli.
2022. szept. 22. 10:36
 10/13 anonim ***** válasza:

Pont ezért döbbentem meg, hogy ez csak az utolsó 3 év adatai! Sokszor nem túl profi 4K felbontású képeket töltenek oda fel.

Azon is meglepődtem, hogy mennyi hiteles autó van. És nem csak a pár évesek ilyenek, hanem a 10-12 éves autókon is sokszor hitel van.

2022. szept. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!