Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Élményvezetéssel kapcsolatban...

Élményvezetéssel kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Miért lehet az, hogy csak fizetés után egyeztetnek időpontot az ügyfelekkel?

Ha gyorsulást tesztelnek, akkor a sebességkorlátozásokat mennyire szigorúan kell betartani? Mindent papírforma szerint, vagy van tolerancia?


Teslaelmeny.hu



2022. szept. 21. 00:08
 1/7 anonim válasza:
81%
Addig minek egyeztessenek?
2022. szept. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy szolgáltatás, talán ezért.
2022. szept. 21. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Draga! 50.000 forintert mehetsz vele 30 percet.

Nalunk amerikaban a Turo.com-on lehet berelni teslat is. Megneztem es talaltam Teslakat napi 115 es 280 dollar kozt. Van koztuk model S, Y, X, 3 es plaid is.

2022. szept. 21. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Neharagudj de te komolyan fizetnél hogy egy fos TEslát vezess X ideig? Akkor már miért nem valami normális sportautót akarsz kipróbálni, pl egy Ferrarit vagy Lamborghinit? Ez kész vicc.
2022. szept. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

Hármaska, nálatok "amerikaban" mennyibe kerül ha elesel a lépcsőn, eltöröd a kezed, bevisz a mentő a kórházba kapsz egy gipszet, bent tartanak egy éjszakára megfigyelésre?

Na ugye.

Ne akard már a te "amerikadat" Európához hasonlítgatni.

Inkább gondolkozz azon, ki fogja megvédeni a gyerekedet az iskolában, ha valamelyik kis erikkártmennek elpattan egy ér a kis agyacskájában és két gépkarabéllyal meg húsz kiló lőszerrel bevackolja magát az iskola menzájára.

Amerikát hagyjuk meg az amerikaiaknak meg annak a pár idiótának aki még elhiszi a mesét, hogy "Land of the free".

2022. szept. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tesla élményvezetés tényleg pénzkidobás. ha van 300ezred kaucióra, akkor több napra is kibérelhetsz pár tízezerért, ellenben komolyabb sportautókat már nem úszol meg ennyiből.


amúgy pedig mivel aláírod a papírt, hogy a felelősség a tiéd, onnantól amennyire lehet, elengedik a kezed. nyilván ésszel, de ha te el akarok rúgni neki 170-180-ig, nem fog rádszólni az instruktor, ha látja, hogy érzed az autót. ha jön a bünti, úgyis te fizeted.


én ismerősnek vettem náluk tavaly BMW i8-ra élményvezetést, mert az a kedvenc autója. M0-son én is csapattam végül 180-al. na egy i8-at például (de nyilván más sportautók is) már ha valaki bérbe is ad, akkor rakjál le 8-900ezret kauciónak, meg aztán még tankoljad is a napidíjon felül. élményvezetés meg ugyanannyi volt, mint a teslákra.

2022. szept. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes hozzászólásokat! Ha eddig nem volt egyértelmű, akkor leírom, hogy arra nem vagyok most túlzottan kíváncsi, hogy kinek mi a személyes véleménye a Tesláról és egyéb sportautókról, főleg azokéra nem, akik trágár jelzőkkel fejezik ki mélyen elfogult véleményüket, ez már el van döntve, hogy Teslát szeretnénk kipróbálni, és kész. Azt sem bánnám, ha nem turkálnánk egymás zsebében, maradjon magánügy az, hogy 50-100e Forint kinek mennyire számít komoly összegnek, és hogy mire költi.
2022. szept. 22. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!