Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Manapság mennyiért lehet...

Manapság mennyiért lehet olyan használt autót kapni, amit nem kell 5 percenként szervizeltetni valami miatt, és nem kell állandóan attól félni, hogy megáll alattam?

Figyelt kérdés

Nyilván tudom, hogy használt autónak lehetnek problémái, csak azért nem mindegy, milyen gyakran. Ismerősöm vett egy autót és kb. az első útján megállt alatta. :( Persze ő fele ennyiért vette, 1 misi már elég lenne egy normálisra?

Valami kisautót szeretnénk csak.


2022. szept. 21. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Függ az igényeidtől meg a szerencsédtől is. De szerintem inkább 2-3 milla körül van jó esély valami jobban kifogni.
2022. szept. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kis szerencsével 1,5 millióért már ki lehet fogni egy egyszerű városi kisautót, és érdemes megnézni,


- ha az autó nem túl öreg

- korához képest keveset futott

- nem sok tulajdonosa volt

- nem volt baleset részese

- van vezetett szervizkönyve, szervizszámlái

- esetleg garázsban tartották

- nincs "lelakva"

- általában véve normálisnak látszik az eladója

2022. szept. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudni kell a jó típusokat és akkor akár 300 ezerért is lehet venni, pl. régi Swift. Minél egyszerűbb és japán annál valószínűbb hogy jó lesz.
2022. szept. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 krwkco ***** válasza:

"Manapság mennyiért lehet olyan használt autót kapni, ... nem kell állandóan attól félni, hogy megáll alattam?"

Ez nem az ártól függ. Vétel előtt meg kell vizsgálni az autót, hogy ne legyenek gazdaságtalanul javítható hibái. Utána rendbe kell hozatni. És karbantartani.

Ilyen módon egy olcsó autó is lehet megbízható. És ha nem így jársz el, akkor akármilyen drága autóval az út szélén ragadhatsz.

Régebben volt egy olyan mondás, hogy "a Jaguár egy olyan autó, amiben egy angol úriember luxus körülmények között várhatja meg, amíg megérkezik az autómentő". :-)

2022. szept. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Japán szívóbenzinest vegyél, Suzuki vagy Toyotát 1-1,5M körül. Az nem fog megállni alattad, a kasztni előbb rohad el minthogy megálljon...
2022. szept. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mik az igények.

1 millióért is lehet megbízható autót venni.

2022. szept. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ötpercenként kellene szervizeltetni, hanem egy tényleg normális szerelővel egyből átnézetni, egyben megcsináltatni mindent, ami problémás.
2022. szept. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!