Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalomból véglegesen kivonás...

Forgalomból véglegesen kivonás! Sziasztok adott egy autóm kiakarom vonni véglegesen a forgalomból utánna néztem hogy ehhez kell bontási igazolás de én nem bontóba akarom leadni hanem egy haveromnak akarom oda adni magán pálya használatra?

Figyelt kérdés

Mindenképpen kell bontási igazolás?

Vagy anélkül is ki lehet vonatni végleg a forgalomból?



#Forgalombol veglegesen való kivonás
2022. szept. 24. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Bontási igazolás, vagy adásvételi. Ez a két verzió van.
2022. szept. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szóval tiszta úton azt nem lehet megoldani hogy egy autót ami roncs azt megtartsak?
2022. szept. 24. 22:02
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rá lehetőség.

Azért van így, hogy visszaszorítsák az illegális bontási tevékenységet. Amivel a legfőbb baj, hogy a veszélyes hulladékokat (fáradt olaj, fagyálló stb.) ipari mennyiségben engedik a környezetbe.

2022. szept. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Értem miért is lenne valami egyszerű magyarországon😂

Akkor úgy tünik ebből bontó lesz

2022. szept. 24. 22:18
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Nehogy azt hidd máshol engedik sufniba bontani és mindenütt sokall szigorúbbak .
2022. szept. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nyilván nem bontani akarom az autót de nekik hiába mondom úgy se hinnék el…

Lényegében annyi hogy egy pár haverom roncs derbizik és én is szeretnék és ez lenne a sorsa hogy megépítsem derbire de akkor úgy tűnik hogy ez offos és nem fog össze jönni

2022. szept. 25. 12:32
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Írtok egy adásvételit a haveroddal. A haverod direkt nem íratja át, és kivonják idővel (küldenek valamelyikőtöknek levelet, hogy adjátok le a rendszámát az okmányirodában)

"Hivatalból ideiglenesen kivonva" fog szerepelni.

2022. szept. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

És a havernak meg megy a bünti, és ketyegnek a fedezetlenségi napok a biztosítónál.

Igazán remek ötlet.

2022. szept. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
8-as, és akkor a sok " XY bontódik, minden alkatrésze eladó" történtekkel mi van, amikor a sok kamu-roncsfelvásárló megvesz valamit házi bontásra? Őket is mind megbüntetik? Mert, hogy nem hivatalosan bontják, az biztos.
2022. szept. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Külföldi nevére írják az adásvételit, így kikerül a rendszerből.

Vagy egy csöves nevére, akin nem lehet behajtani a tartozásokat.

2022. szept. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!