Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Füstcsavar eltekerése milyen...

Füstcsavar eltekerése milyen hibajelenségeket tud okozni?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy vettem egy bontott adagolót egy 1.9d berlingoba (bosch) és nem indult el. Kaptam egy hülye tanácsot, hogy biztos azért mert kopott az adagoló es nem tudja átnyomni a porlasztókat állitsak rajta. Nem az volt a baj csak a vezérlés lett elrakva fél fokot. Most már indul, de nincs alapjárat hidegen, melegen már nem áll le de ugrál a fordulat. Okozhatja ezt az, hogy el lett állitva az a csavar? Menet közben nem tudom, hogy szabad-e állitani illetve a szivosort is le kell venni hozzá másképp nem férek hozzá. Továbbá eléggé füstöl, kék-fehéren is. Tudom, hogy illene elvinni szerelőhöz de ez egy értéktelen szeméthordó a tanyán szivesen megoldanám itthon. Tippet tanácsot szivesen veszek.
2022. szept. 25. 17:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve nagyobb gázadásra becsörög. A porlasztókba cseréltek csúcsokat, es beállitotta egy dízel cég
2022. szept. 25. 17:09
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor nagy az előtöltés ha csörög és a füst szín is arra hajaz.

Az az ugrálás meg szerintem nem az adagolótól van, ott valami másnak kell lenni.

2022. szept. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a csavar az adagolón nem füstcsavar, hanem töltésmennyiség állító csavar.

Egyik irányba tekerve ráadsz anyagot, emelkedik az alapjárat, másik irányban elveszel belőle.

Naná, hogy járó motornál kell állítgatni.

Illetve nézd meg pontosan, jó helyen van-e az előtöltés.

A porlasztókhoz kár volt nyúlni, azokkal sosincs baj szinte.

Viszont lehet, már más lett a rugónyomásuk, porlasztásuk, amiatt hullámozhat az alapjárat. :(

2022. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
....meg a vezérlésben jó helyre lett-e rakva az adagoló.
2022. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!