Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Online KRESZ-nél érdemes...

Online KRESZ-nél érdemes befejezés előtt rányomni az igazolásra, hogy hamarabb kapjak időpontot?

Figyelt kérdés

Olyan 13 órát tettem bele eddig, és éppen több mint a fele van meg csak. Viszont elvileg ha rányomunk az igazolásra, elvileg a suli betesz vizsgára, és onnantól ~2 hét az időpont? (Mert elvileg itt 2 hetente vannak vizsgák)

Nem akarok kiesni a ritmusból, tehát csinálhatom azt, hogy most rányomok, és a 2 hét pont elég befejezni? Már 2 hete csinálom szóval nem húznám jobban az időt.

Vagy ha megvan ez az igazolás, utána elvileg későbbre is kérhetek vizsgaidőpontot, ha mégsem végeznék? (Mondjuk tuti végeznék, határidőről még soha életemben nem csúsztam le)



2022. szept. 27. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, kötelezően végig kell haladni a tananyagon, és abból van egy próbateszt a tananyagban, és ha az sikeres, akkor tudod "kikérni" az igazolást az e-learningban.

Olyan nincs, hogy csak a felét tanuljuk meg a tananyagnak.

Ha megvan az igazolás, akkor kell jelentkezni az autósiskolában, hogy mennél Kresz-viszgázni, és majd ha van időpont akkor ők szólnak (nekem pl. SMS-t küldtek)

2022. szept. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Ennyi erővel azt is akarhatnád, hogy egyszerre csináld a kreszt meg a gyakorlatot :)
2022. szept. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pörgesd végig az egészet, akkor tudsz rányomni arra, hogy küldje a rendszer a sulidnak az igazolást, nekik a vizsga előtt 10 nappal kell legkésőbb feljelentkeztetni. Érdemesebb végigmenni a tanfolyamon, aztán a vizsgáig levő 2 héten hibátlan próbateszteket nyomatni, hogy biztos meglegyen. Gondolom, ha már 2 hete csinálod és 14 nap alatt kemény 13 órád benne van, akkor első jogsid, nem kell sietni.
2022. szept. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Felesleges kapkodni, mert ahogy írták is csak a sikeres próbavizsga után lehet igazolást kérni, amire igazából nincs is szükséged, mivel a rendszer az iskolát is értesíti. Én cirka 2 héttel utána mentem vizsgázni. Meg azért is felesleges kapkodni, mert brutál módon le vannak terhelve az oktatók, és még így is lehet, hogy csak 1 év múlva lesz meg a jogsid.
2022. szept. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem teljesíted a próbavizsgát, addig igazolást sem tudsz kérni. Amikor teljesítetted a próbavizsgát, akkor az autósiskola ügyintézője kap egy üzenetet, hogy te teljesítetted, mehetsz kresz vizsgára, utána nézi meg, hogy mikorra tud vizsgaidőpontot foglalni neked. Minden elektronikusan történik, az az igazolás csak arra való, hogy ha akarod, ki tudod nyomtatni és lobogtatni, hogy megcsináltad a próbavizsgát a maximális hibapontnál kevesebbel.
2022. szept. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En 44 orat tettem bele mar. A probatesztekkel egyutt. Minden nap megcsinalok 3at, de meg mindig van 4 hibam. Hibatlanra talan egyszer sikerult. En mindig elfelejtek valamit vagy bead olyan becsaposat, vagy amit meg sose hallottam muszakibol. Most kezdjek aggodni ,😀
2022. szept. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#3 Na igen, pont erre gondoltam, csak a többiek túl egyszerűek.

Suliban is azt mondták, hogy most pörgessem végig minél előbb, majd a 2 hétben felkészülök rá, mire időpontot kapok, és siessek, mert most épp több szabad oktató is van náluk, azonnal kezdhetnék és az egész meglehet egy 2 hónapon belül.

Már 61%-nál vagyok, úgyhogy sietek vele, mert ünnepekre elutazok néhány hétre és nem lenne jó szünettel megszakítani az egészet.

2022. szept. 29. 08:19
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Viszed magad a laptopot, akármilyen családi program van, este lefekvés előtt egy órán át úgyis mindenki a telefonját nyomkodja, az alatt pár modul simán lemegy.
2022. szept. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!