Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F típusú gépkocsim...

Opel Astra F típusú gépkocsim indításának nyomógombossá tétele, hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

A gépkocsimnak a gyújtáskapcsolója szokás szerint tönkrement/F Astra/ zárbetét minden bizonnyal, meg immobiliser probléma, elforog, nem indul stb.


Kérdésem, hogy hogyan tudnák egy nyomógombot bekötni, hogy el tudjam indítani és haza tudjam hozni. Egyátalán gyújtást hogy tudnák csiholni, hogy legyen mert anélkül....?


/A gyújtás megjavítása az szervíz feladat lesz, ezzel tisztában vagyok, sajnos nagyon összetett a gyújtás szerkezet, így nyilván bajlódni sem akarok vele/


Tehát az autó hazahozatala csak a cél, ne ott a parkolóba álljon egy községgel odébb!


2022. okt. 1. 13:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ja és addig imàdkozok, ne bàntsák a kocsit :-)
2022. okt. 1. 17:32
 12/13 anonim ***** válasza:
Szomszéd falu, max 8-10 km, valamelyikben csak van traileres, minden második hülye már nepper, vagy autómentősködik feketén. Biztos elviszik a szerelőhöz egy 10-esért, aztán gond letudva. Ha ennyire nem értesz hozzá, akkor úgyse tudod megtákolni
2022. okt. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jót nevettem ezen a "hú de eszméletlenül nehéz kicserélni egy F Astrában a gyújtáskapcsolót" című mutatványon, köszönöm. :D


Kb. 2 hónapja voltam a szakmában mikor cseréltem egyet egy Combo-ban (mielőtt belekötsz: UGYANAZ A KETTŐ), semmi tapasztalatom nem volt, nem értettem hozzá, sosem csináltam előtte, 10 perc alatt ki volt cserélve.

2022. okt. 2. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!