Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2008-as 'UFO' Civic multikormá...

2008-as 'UFO' Civic multikormányán a gombok nem világítanak?

Figyelt kérdés
Csak az enyémen nem világítanak, vagy ezek amúgy sem világítós gombok? Előre is köszönöm.

2022. okt. 4. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Kéne neki

1-es: a BKV, amivel jársz csúnyább. A 8gen a mai napig egy friss dizájn (nem, nem a radiátor elejű béjemvékhez mérten)

2022. okt. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
#2 ez a bkv szöveg annyira gáz. Igen, a 8gen egy mai napig frissen ronda dizájn :D BMW nyomába sem érhet, de egy korabeli Skoda is jobban nézett ki tőle :D
2022. okt. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenki azt vegyen, ami neki tetszik! Ilyen egyszerű! :D Nem azt kérdeztem, kinek tetszik ez az autó. Volt már BMW-m, és Golfom is. Én például Skodába nem ülnék bele soha. Kinek a pap, kinek a papné.
2022. okt. 4. 19:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem, hogy világít, de most, hogy nézek videókat róla, egyiken sem világít. Valószínűleg csak rosszul emlékszek és tényleg nem világít. Három negyed év múlva leszek újra Magyarországon és akkor meg tudom mondani, de addig remélhetőleg valaki olyan is tud válaszolni, akinél ott is van az autó és meg tudja nézni.
2022. okt. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megnéztem most neked, az enyémen világítanak
2022. okt. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm szépen az utolsó két válaszolónak, akkor ezek szerint nekem ki kell cserélnem mindkét oldalon a gombsort.
2022. okt. 5. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!