Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az autó elhalványul indítás...

Ha az autó elhalványul indításkor, akkor szervizhez kell fordulni?

Figyelt kérdés
Vagy cserélhetem én magam is az akkumulátort? Szerződésünk van egy szervizzel és kérdés, hogy ilyen esetben javításnak minősül-e az akkumulátor cseréje (mert akkor belekölethetnek a következő ellenőrzéskor).

2022. okt. 4. 22:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem már volt néhány autóm, de ilyet még nem láttam.

Évek alatt a fényezés kicsit megkopik, a fényszórók mattulnak, a motorerő idővel gyengül, a váltó recsegősebb lesz, stb. de indításbeli halványulással még sosem találkoztam. :D

2022. okt. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Kicseréltem, de ugyanaz a tünet az új akkumulátorral is. Alighanem villamossági problémája van a kocsinak, szóval viszem szervizbe. :(
2022. okt. 6. 16:32
 13/16 anonim ***** válasza:
Minden autónak a fénye elhalányul indításkor. Semmi baja nincs neki.
2022. okt. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hát ennek nem. LED van mindenhol. Annak kifejezetten árt az áramingadozás.
2022. okt. 6. 16:51
 15/16 anonim ***** válasza:
A lednek kifejezetten nem árt az áram ingadozás, annak a túláram árt, ami túlfeszültség miatt jön létre. Viszont indításkor éppen, hogy lecsökken a feszültség, így az áram is, emiatt csökken a ledek fényereje.
2022. okt. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem is ledes a müszerfal de inditásnál sosem halványul el.

Szerintem ha eddig nem halványult nálad, akkor az akksi haldoklik.

2022. okt. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!