Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Mazdák miért rohadnak ennyire?

A Mazdák miért rohadnak ennyire?

Figyelt kérdés

Van egy nepper ismerősöm, hordja be az ilyen 5-6 éves Mazdákat, de szinte mind már rohad főleg a sárvédők élei.

Ilyen fiatal autó hogy tud ennyire rohadni? Ha ma már megtudja oldani a korróziógátlást a többi márka a Mazda hogyhogy nem? Vagy ez is a tervezett amortizáció része?



2022. okt. 5. 20:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egy 2006-os Mazda 6-osom volt 2021-ig, semmi baja sem volt. Elsősorban azért adtam el, mert a szomszédom az unokájának akarta megvenni, és miután tudta, hogy én vigyáztam rá és én voltam az első tulaj, így reális jó arat is kínált érte. Én még amúgyis gondolkodtam egy új autón, mielőtt a 15 éves kocsi el kezd romlani. Mondjuk vártam volna meg egy évet talán, de így, hogy a szomszéd jó árat kínált, így nem haboztam túl sokáig.

És nem rozsdásodott egyáltalán, pedig 15 évig lakott az udvaron, de a szabad ég alatt.

2022. okt. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!