Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a kettősüzem...

Mi a véleményetek a kettősüzemű, gázos autókról?

Figyelt kérdés

2022. okt. 7. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nem kéne, még úgy sem, hogy gyárilag, vagy már átépítve volna, tehát a beépítés pár 100 ezres költségét már valaki kifizette helyettem.


Nem félek tőle, hanem mert mélygarázsok nem szeretik, nem lehet bárhol vizsgáztatni, sem javíttatni és mivel egy szűk réteg érdeklődik iránta itthon, így az eladása is lassabb lehet. A 71.000 hahus hirdetésből 360 a gázüzemű.

2022. okt. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Végülis hybrid az is.
2022. okt. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2022. okt. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Nekem az van de, csak azért mert így vettem. Nem LPG-t kerestem, hanem jó műszaki állapotot. Én ki fogom vetetni belőle. 100literes tartály van a csomiban, mivel kombi így ki se tudom így használni. Csak városban használom a kocsit, ritkán megyek hosszabb utakat. Havi szinten max 1-2ezer ft között spórolnék, vagy annyit se. Azért, hogy szigorított vizsgára vigyem és lassan már cseréltessem a tartályt ami 10évre szól /asszem állapottól függően hosszabbítanak is/, így nem éri meg. Tartósan amúgy sem érdemes lpg-vel járni, ugye a hőleadása miatt. Ha meg városban alig spórolok vele, akkor minek legyen? Gázos autó 2-3literrel többet eszik gázból, mint benzinből. Ha többet mész, ott a dízel, ha meg városban, kibírható a fogyasztás a kevés használat miatt.
2022. okt. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Legjobb. Elnyújtottabb égés, kíméli a motort és a kipufogógáz tisztább mint egy benzinesnél.


Hátránya hogy van 10% teljesítménycsökkenés, egy kicsivel nagyobb a fogyasztás.

2022. okt. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Vagyis még megvan. Amolyan másodautónak. Igazából rossz tapasztalatom nem volt vele. Multiszelepes volt, azzal mélygarázsba is be lehetett állni, a környéken is van egy tök jó gázos szerviz, így azzal se volt gondom.
2022. okt. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként jobban szeretem a gázos autót mint egy szimpla benzinest vagy dízelt. Sosem volt még gondom a gázrendszerrel. A tartályt hitelesíttetni kell bizonyos időközönként, valamint ha már nem lehet tovább hitelesíttetni ki kell cserélni. Nagyobb odafigyelést igényel egy kicsivel, de biztonságos.


Az hogy hengerfejes lesz tőle a motor ostobaság.

Szerintem olvass utána vannak pontos leírások, weboldalak a témában hozzáértőktől.

2022. okt. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!