Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olcsóbb lenne most szezon...

Olcsóbb lenne most szezon végén motort venni?

Figyelt kérdés
4éve van korlátlan jogsim, ennek ellenére alig 2000 kilométert motoroztam, azt is csak egy 45lóerős cruiseren, tehát mondhatjuk, hogy teljesen kezdő vagyok. Jövőre szeretnék egy 2007es Triumph Street Triple 675öt venni, de gondoltam, hogy talán most télen olcsóbbak. Jelenleg 2 millió körül mennek, elképzelhető, hogy jövőre drágább lesz?

2022. okt. 8. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
igen drágább lesz , hirdetnek vagy 20 db ami kevés és amiből nincs sok azoknak csak emelekedik az ára
2022. okt. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minden drágább lett. Nekem most mondta a szerelő, hogy szerinte jó a gumim, de ha a következő fél-egy évben cserélni akarok, igyekezzek, mert a népszerű méretekből hiány van és az árak is emelkednek. Motorokkal dettó, újonnan hatalmas a várakozási idő, főleg, ha nem mindegy pl. a színe. A használt piac más tészta, annak kéne utánajárnod, általában mennyiért és mennyi van képesmotoron meg hahu-n ebből a típusból.
2022. okt. 9. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!