Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autós iskola átiratkozás ?

Autós iskola átiratkozás ?

Figyelt kérdés

Munka miatt Debrecenből Budapestre költöztem így ott nem tudom folytatni a jogositványom a kötelező 30 órát le vezettem de 120km maradt hátra 580 ból

Mennyi idő általában míg át vesznek? És hány órát kellene még vennem itt ?



2022. okt. 13. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
62%
Miért nem mész be egy suliba és kérdezed meg? Előrébb lennél.
2022. okt. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megnézel néhány szimpatikus iskolát és írsz nekik egy emailt.

Elmondod, hogy ki vagy, szeretnél átiratkozni, mi a menete. Kb 1 munkanap és válaszolnak.

Valahol kérnek átiratkozási díjat, valahol nem. Ez nekem tavaly 5.000 Ft lett volna, ha oda megyek. Illetve az órák ára is magasabb lesz. Nekem 6.000 Ft/óra volt az első helyen ahol tanultam, majd átiratkozás után 7.500/óra lett. A kartonodat az iskola fogja kikérni, mire az átér max 1 hét. Az én oktatóm a bejelentkezés után 3 nappal már hívott, hogy nála van, mehetek.

Nem lehet tudni, hogy mennyi órába telik a 120 km-et összegyűjteni. Hiszen nem mindegy, hogy lesz benne 1 óra autópályázás vagy csak parkolgatni fogtok.

2022. okt. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!