Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hi 9.-es vagyok és iskola...

Hi 9.-es vagyok és iskola váltáson gondolkozok. A budapesti Bláthy Ottó infos sulin gondolkozok és évvégén szeretnék átmenni és nemtudom a központit átiratkozáskor figyelembe veszik? A másik kérdésem hogy a 4,2 átlag elég hogy átvegyenek?

Figyelt kérdés
A központi nagyon nem sikerült. És mellesleg hát a matek nagyon nem az erősségem ott nehéz?És ott kell írni központi szerüséget? És Aki esetleg oda jár tudna valamit mondani? Előre köszi!

2022. jan. 16. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
A Bláthy nem egy jó suli simán átvesznek.
2022. jan. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oh köszi! De még annyit megkérdezhetem hogy kell írni ilyen központit hogy átvegyenek magyaból/irodalomból?
2022. jan. 16. 12:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha a szüleid betelefonálnak a suliba és megkérdezik az átvételed feltételeit.
2022. jan. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oké köszi! Azt megkérdezhetem hogy te a Bláthyba jársz?
2022. jan. 16. 12:52
 5/9 anonim ***** válasza:

A Bláthy most milyen iskola amúgy?

10 éve érettségiztem ott. Akkortájt kezdett szar lenni. Azóta jobb vagy rosszabb lett a helyzet?

2022. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szia! Én is pont a bláthyba tervezek át menni év végén!! Szerintem téged 4,2vel simán átvesznek
2022. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hi! Kaptam egy olyan fejleményt hogy elvileg valamilyen emelt matek van ott és hát matekból pont nem vagyok jó sőt elég gyenge és erről kérdeznék hogy ez igaz? És esetleg kell irni valami felvételit vagy az évvégi átlag számít csak? A válaszokat előre köszi!
2022. jan. 24. 19:48
 8/9 anonim ***** válasza:

#5

Maradtak még ott tanárok, akik csak a fizetésért mennek be, mert utálják a gyerekeket, az új tanárok jobbak.



#7

Erről nem tudok, viszont mi jelenleg emelt matekos szinten haladunk az anyaggal... 😂


Ha szerencséd van normális tanárt kapsz, ha nem, akkor nem :D

2022. márc. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A Blathy borzalmas pár éve oda jártam már akkor is szar volt most azt hallom még szarabb a tanárok a tanításra és a diákokra is szarnak nagy ívben szar a közösség is ha szerencséd van normális lesz a tanár de legtöbb egy tok fej én idombe párat ki is rúgtak mert voltak érdekes tanárok is nem ajánlom rengeteg jó informatikai suli van ahol ténylegesen tanulsz ide már 2,8as átlag is elég csak szarabb osztályba tesznek de van hogy egy jó tanul ott is be tesznek az alja osztályba
2022. máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!