Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mai nappal Sikertelen forgalmi...

Gerics27 kérdése:

Mai nappal Sikertelen forgalmi vizsga 3.ára is. Nagyon elvagyok keseredve főleg hogy olyan hibát ejtek amik órán jól mennek! Már ott tartok feladom vagy más suli itt 35 útvonal máshol 5 szerintetek? Tanácsot tudnátok adni ?

Figyelt kérdés
Kecskeméten vezetek elégé komolyak a vb itt
2022. okt. 24. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Csalódottság, szomorkodás helyett inkább deákigazolvány.
2022. okt. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam már rá kérdezni az oktatóm hogy a VB esetleg kis pénzel de ő nem híve ennek ezzel ennyibe is maradt! Most azon a szinten vagyok hogy meg próbáljam más auto suli pl cegléd 5 útvonal vagy maradjak itt már plusz órákat nem nagyon szeretnék venni nagyon sokba van ráadásul minden szarért meg huzák az embert . :(
2022. okt. 24. 14:03
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Add fel. Sose éreztem szükségét, hogy megtanuljak vezetni, és köszönöm szépen, jól elvagyok nélküle.
2022. okt. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Örülök hogy ilyen pozitivizmust sikerült nekem adnod ! Nem szeretném fel adni a kérdésem az lett volna hogy érdemes e át meni másik suliba ahol max 5 útvonal van még itt kecskemét 35 és itt minden szarért meghuzák az embert!!
2022. okt. 24. 14:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is így buktam meg 2x. Mármint olyanokon, amik órákon simán mentek. Gondold végig, mi lehet az oka. (És ne a VB-ben keresd a hibát, ha igaz is, az rajtad nem segít.) TE mit csinálhatnál másképp???

Én egyszerűen minden képzeletet felülmúlóan túlizgultam. Az 1-2 vizsga délután volt, és addigra már teljesen leépítettem az idegrendszerem. Szóval 3. alkalommal szóltam az oktatónak, hogy mindegy, mennyit kell várni, reggeli első időpontot foglaljon. Nem volt időm idegeskedni, és annak ellenére simán átmentem, hogy a legsz*rabb útvonalat húztam, amin ráadásul épp ezért csak egyszer jártunk (és egyáltalán nem is ismertem azt a környéket, mert messze laktam).

Remélem, legközelebb neked is sikerülni fog!

2022. okt. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

Az élet nem olyan hogy csak 5 útvonal van és mindenütt elkell tudni menni.

Minden útvonal ugyan az, van elsőbbségadás, van gyalogátkelő meg rendőr lámpa és sebesség korlát, esetleg besorolás. Ennyi.

Mit nem lehet ezen nem tudni??

2022. okt. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Azzal se vagy előrébb, hogy levizsgázol Pajkaszegen, ahol a legbonyolultabb forgalmi szituáció az mackósajtos kereszteződés.

Vegyél még plusz órát ha nem megy a vezetés.

2022. okt. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem a vezetésemmel van a baj jól kezelem az autót sajnos túl izgulom és mindig ez a vége! Mai bukásom azt nem igazán értettem jobb kezes utca le lasitottam be néztem ,persze a vizsga úrnak nem feleltmeg ájon fére ,jobban tessék be tekinteni! Mi ez ha nem szivatás??? Ezért mertem ki írni ide hogy ceglédre ha át menne az ember vagy nagy körös ahol nincs 35 út vonal ha nem mondjuk 5 és talán 4 szere meg lenne már a jogosítványom több mint fél milliónál járok!
2022. okt. 24. 14:36
 9/9 anonim válasza:
Remélem, nem adtad fel. Nekem 3x nem sikerült, én iskolát váltottam, másik oktatóhoz kerültem, plusz órákat vettem, majd 4.-re gond nélkül levizsgáztam. 16 éve vezetek és balesetmentesen. (Budapesten tanultam vezetni, ott is vizsgáztam.)
2023. febr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!