Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki WagonR vagy Chevrolet...

Suzuki WagonR vagy Chevrolet Spark?

Figyelt kérdés

Keveset fogyasztó, keveset meghibàsodó, ha meg is történik ne sűrűn, és akkor se zabálja fel a nadràgomat kisautót keresek.

600 ezres tőkét szánnék rà, és erdekelnenek a pro-kontra érvek a két említett darab közt.


Vajon melyik lenne jobb választàs első autónak egy mindössze boltba,szomszed vàrosba, ki a vasútállomàsra vezetni tervező sofőrnek?


2022. nov. 1. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
inkább a Wagon R, az legalább Suzuki
2022. nov. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Wagon R.
2022. nov. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

WagonR+.


Nekem sokáig volt vonóhoroggal, automata váltóval..egy komplett házfelújításra való cuccot szállítottam vele, + a napi jövés-menés.


Sok autóm volt, de ez volt a leg szerethetőbb. Amire neked kell, arra tökéletes.

2022. nov. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

A spark borzalmasan rohad, de megbízható az is.

Mondjuk láttam már wagon r-t is rohadtan...

De ezek közül mindkettő nem jól fogyaszt.

Vegyél egy 1.2-es cliót, azok nem rohadnak, meg elég masszív a motorjuk, és keveset zabál.

2022. nov. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
LOL mekkora új beszél XDDDDDDDDDDDDD bocsána de nagyon röhögök, nem jól fogyaszt XDDDDDDDD
2022. nov. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!