Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi okozhatja ezt a hibár...

Mi okozhatja ezt a hibár vajon az Opel Astra H-s autómban?

Figyelt kérdés
Pár éve már vittem szerelőhöz más dolog miatt, akkor azt mondta, hogy lehet h hidegindító hiba, de az 100 ezres költség lenne és nem nnúl hozzá. Na mindegy, azóta eltelt vagy 3 év és érdeke mód télen ugye kint áll az autóm, beindítottam-mindig indult pöccre. Utána bár kicsit ingadotott az alapjárata vagy fél percig, de mindig tudtam vele közeledni. Annyi volt a zavaró az elmúlt télen, hogy elindultam vele és menet közben fura pukkanó hangott adott és kissé laggolt, szagatott mozgása lett az autónak, de csak pár másodpedig. De utána napközben ez nem jött elő. Jött a tavasy, a nyár és semmi, egyszer sem fordult elő ez a baj, rendesen ment az autó. Most 1 hete elkezdte megint a nótát, pöccre indul, kicsit ingadozó alajárat de semmi különös. Majd most már reggelente amikor még fagy sincs, most már a pukkanó hang után olyat csinál az autó, hogy mintha hernegefejes lenne, szagatott mozgás, belassul, szinte dadog és hiába nyomom a gázt, alig akar menni. Délután ugyanez volt ma, alig tudtam hazajönni (4 km távolság). Itthon viszont megint működött rendesen. Persze reggel majd újra kezdi szerintem. Szóval olyan tüneteket produkál, mintha hengerfejes lenne, de valszeg nem az, mert volt már nekem azzal baj és 4 éve kicserélték, akkor végig tudtam 3 hengerrel is menni 15 km-t a szervizig. Üzemanyagadagolási hiba lehet, hogy nem kap hirtelen benzint az autó?
2022. nov. 3. 18:06
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy elgépeltem néhol a betűket.
2022. nov. 3. 18:07
 2/10 anonim ***** válasza:
2022. nov. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kösz hogy leírtad milyen motor.
2022. nov. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
H-ról hallani sok jót és sok rosszat is.
2022. nov. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen motor? Hibakódot, élőadatokat néztél?
2022. nov. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
1.6 benzin, felvittem a szerelőhöz. Hétvégén gépet rákapcsolja és megnézi. Ma felvillant a motorhiba, de amint tankoltam bele, eltűnt. Lehet eltömődés van, vagy gyertya hiba.
2022. nov. 4. 21:48
 7/10 A kérdező kommentje:
Enyém csak 170 ezer km és 11 éves.
2022. nov. 4. 21:48
 8/10 anonim ***** válasza:

"11 éves"


Barátom te azt sem tudod milyen autód van.

2022. nov. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Barátom te azt sem tudod milyen autód van."


Ezt mire írtad neki? H Astrársól van szó, nem F vagy G-ről. A H 2012-ig volt gyártásban. De azt is el tudom képzelni, hog létezik olyan készleten ragadt példány, amit csak 2013-ben tudtak kiszórni. Most 2022 van. Miért ne lehetne 11 éves?

2022. nov. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
2011-es (október) az enyém és H-s Astra Sedan.
2022. nov. 5. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!