Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tennétek ha megrongálják...

Mit tennétek ha megrongálják a kocsitok, nincs tettes és rátok marad a kàr ami miatt nem lehet használni az autót?

Figyelt kérdés
Kilopták a autómból a katalizátort, rendőrség kijött helyszínelt, elteltek hetek, hónapok, én ez idő alatt megcsináltattam a kipufogót katalizátor nélkül,(beraktak egy csövet a helyére) mert nincs nekem pénzem új katalizátorra ami 460ezer forint és bontottan is 190ezer a legolcsóbb. Végül jött egy papír a rendőrségtől hogy lezárták az ügyet, nincs meg a tettes. Majd eljött a műszaki vizsga és nem engedték át a kocsit magas co kibocsátás miatt...

2022. nov. 6. 16:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
És mi a kérdés?
2022. nov. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Erre van a Casco.
2022. nov. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
Ja, a kérdés hiányzik.
2022. nov. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Miért nincsen Cascod?
2022. nov. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1. És 3. sajnálom hogy nem megy az olvasás

4.- mert 15éves autó

2022. nov. 6. 17:18
 6/14 A kérdező kommentje:
Rendőrséggel nem is foglalkoztam mert felesleges, a helyzeten nem változtat, most hogy mennyire néztek utána a f@sz se tudja, hozzáteszem egy vasútállomás mellett állt a kocsi vannak kamerák is de így se sikerült nekik semmit tenni az ügy érdekében
2022. nov. 6. 17:22
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, nekem a 10+ éves autóimra is volt mindig Casco. És volt is, hogy megérte. Mert akkor is történhet vele AKÁRMI.
2022. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajna viszonylag gyakori eset, hogy az autót így vagy úgy, de megrongálják. Az esetek nagy részében a rendőrség szarik bele.


Így marad a casco vagy a saját zsebből javítás. Ha autózol es sajna benne van a pakkban.

2022. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#5 Fel sem tűnt, hogy egyszerűen kérdés nincsen? A címben kérdőjellel fejezed be ugyan a mondatot, de az nem kérdés, hanem előkészület a panaszkodáshoz, amit a leírásban kifejtettél és ott bizony már kérdőjel sincsen.


Mit tennénk? Mégis mi a fenét lehet ilyenkor tenni? Nincs casco, nincs tettes... szerinted mégis hány opció létezik még? Mit kellene írnunk neked? Milyen választ vársz? Tiéd a kár, kész.


Ez nem kérdés. Itt nem szerepel egyetlen kérdés sem. Ez csak panaszkodás, jól esett kiírni magadból a bánatodat, értem én, csak ne tegyél úgy, mint ha mi lennénk a hülyék.

2022. nov. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
ha van rajta műszaki akkor lehet használni a kocsit , 10 autóból min 3 alatt már nincs katalizátor
2022. nov. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!