Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tennétek ha megrongálják...

Mit tennétek ha megrongálják a kocsitok, nincs tettes és rátok marad a kàr ami miatt nem lehet használni az autót?

Figyelt kérdés
Kilopták a autómból a katalizátort, rendőrség kijött helyszínelt, elteltek hetek, hónapok, én ez idő alatt megcsináltattam a kipufogót katalizátor nélkül,(beraktak egy csövet a helyére) mert nincs nekem pénzem új katalizátorra ami 460ezer forint és bontottan is 190ezer a legolcsóbb. Végül jött egy papír a rendőrségtől hogy lezárták az ügyet, nincs meg a tettes. Majd eljött a műszaki vizsga és nem engedték át a kocsit magas co kibocsátás miatt...

2022. nov. 6. 16:29
1 2
 11/14 NTBS ***** válasza:
Kötnék rá az biztosítást.
2022. nov. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 krwkco ***** válasza:

Van egy autód, amin nincs vizsga. És nincs pénzed, hogy megjavíttasd.

- add el olyannak, aki ki tud fizetni egy 190 ezres katalizátort

- keress olcsóbb megoldást, ami átviszi a vizsgán. Hogy ennek mi a módja, azt nem tudhatjuk. Semmit nem mondtál az autóról. De keress rá erre: univerzális katalizátorok. Aztán az autótól függ, hogy ez megfelelő módosításokkal megoldás-e vagy sem.

2022. nov. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

-elviszed olyanhoz aki okosban atengedi a vizsgan, pl nem a te kocsidat teszi ra a gepre mikor a kipufogogazd kell merni.


-masik opcio hogy veszel bele katalizatort es benyeled ezt a koltseget. Miota van meg az auto? fogd fel ugy hogy ha megvan pl 8 eve, akkor ha lett volna cascod 8 eveig akkor mennyi penzt koltottel volna pluszban biztositasra az evek alatt. Abbol mar futja egy katalizatorra.


A jovoben ne hagyd az autot az utcan meg olyan helyen orizetlenul ahol ilyen megtortenhet. En csak a hazam elott parkolok este es forgalmas uton vagyok, senki nem all meg elottem hogy leszereljen barmit is az automrol.

2022. nov. 7. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mindegyik autómon volt casco, a 15 évesen is amelyik a ház előtt állt, mert mit csinálsz, ha egyik reggel már nem áll ott, zsebből kifizetsz 2-3 milliót másnapra? Jól jön az a pénz másra is. Egyedül az akkoriban 300.000 Ft-os autómon nem volt, mert annak az ára miatt nem okozott volna problémát a pótlása.
2022. nov. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!