Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egyáltalán türelmes...

Köles kérdése:

Van egyáltalán türelmes vezetésoktató?

Figyelt kérdés
Tudtok név szerint türelmes oktatót a Csigavérnél, akivel a forgalmit a 3. kerületben lehetne tanulni? Olyan oktatót szeretnék, aki nem kapja fel a vizet a hibázásaimnál és nem tol le minden bakinál. Félek, ha csak úgy találomra váltok, kifogok egy ugyanilyet, esetleg még rosszabbat. A mostanira az iskolában azt mondták, nagyon türelmes...
2010. szept. 28. 20:32
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

nekem sok fajta jogsim van de edig mindig a vezetes oktatoval volt csak bajom.

szoval van de ritka mint a piros ho

2010. szept. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Én nem annál a sulinál tanultam amelyiknél te de az én oktatóm nem volt idegbeteg, soha se ordibált velem.

Volt még egy oktató egy de az egy másik sulinál volt és állítólag azt se lehetett felidegesíteni semmivel.

Fél osztály nála tanult és volt egy osztálytárs aki heti egy órát tudott csak vezetni mert be volt táblázva rendesen az oktató.

2010. szept. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
pl. anyu szinte minden másnap sírva jött haza,mert leordították ha hibázott.Mikor é jártam vezetni, nekem nagyon nyugodt volt az oktatóm,én meg vidáman jártam haza.Nekem szerencsém volt. :)
2010. szept. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

nekem van A,B,C,D,E jogsim.

B-n és D-n türelmes volt az oktatóm. de talán még a C-n is.

2010. szept. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Stevie Wonder nagyon türelmes.
2010. szept. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
a 3. kerületben nem, de szerintem válts az én oktatóm is nagyon türelmes volt, és másoktól is mindig ezt hallottam, szóval a tied vagy nem az, vagy szörnyen reménytelen eset vagy. Keress másik oktatót, rosszabb csak nem lesz.
2010. szept. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a XI kerületben lakom, a virágpiachoz jártam órákra. Ha van erőd ódáig utazni egy korrekt csigavéres oktatóért (akikből megjegyzem nagyon kevés van) akkor írok nevet és elérhetőséget.
2010. szept. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Az enyém egy ki*szott fa*z volt, rendszeresen ordított velem, végül sírva kiszálltam, rávágtam az ajtót és otthagytam a rutinpályán, pedig én aztán 10 évente 1szer sírok... még mindig meg tudnám rugdosni... szóval ez a gyakoribb...
2010. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
63%
Miért ne lenne?Hát milyen kérdés ez?Mi?Minek idegeskednénk mikor az életeteket veszélyeztetitek, meg másokét is, aztán mindent megmagyaráztok hogy nem is a ti hibátok???Ezerszer is elmondom mi a hiba, de akkor sem azt csináljátok amit kell!Majd én megmutatom!Csak gyertek ide vezetni tanulni!Aztán alkoholmámorban vezettek az új jogosítvánnyal, amit meg sem érdemeltek!Hát mit képzeltek???Én sosem szoktam idegeskedni!Mert felesleges!A fene enné meg az egész Földgolyót ahol van!Ennyi balfék vezetőt!Én imádok oktatni!De miért a legostobábbakat kapom meg mindig???De nem vagyok ideges!Mama!Hozzál még nyugtatót!Meg egy sört is!Mi?Ne vitatkozz!Itt vagyok, bocs!Csak az asszony is jár hozzám vezetni tanulni és sírva jár haza, azt mondja egy állat az oktatója!Kis naív...Azt hiszi ő parancsol?Nem írok semmit.Add vissza a gépet!Ne ved el, mert még aka
2010. szept. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
utolsó: ez jó! És sajnos életszerű is...
2010. szept. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!