Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen izzót vegyek az autómba?

Milyen izzót vegyek az autómba?

Figyelt kérdés

2001 skoda octavia.

Jelenleg sima halogén izzó van benne, de ez annyit ér mint halottnak a csók, ugyanis túl sok különbség nincs a tompított, illetve az országúti fény között.

Ugyanakkor én ezt a sárga fényt sem preferálom, ezért valami xenon hatású izzóban, vagy esetleg kékes fényű izzóban gondolkodom.

Melyik lenne az amivel jól lehet látni és nem sárga fényű?


Előre is köszönöm.



2022. nov. 7. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
A gyári. Ha nem akarod hogy a rendőr kivegyen a sorból.
2022. nov. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Valami gond akkor ott lesz nálad ha ilyen gyenge, esetleg oda a foncsor, vagy valami utángyártott lámpád van, vagy csak rosszul van beállítva . Én azért jelentős különbséget látok a kettő közt. Meg azért se tennék bele a sima halogénen kívül más izzót, mert az ilyen-olyan pluszosok fél éveket bírnak, és jóval drágábbak is, míg a simával meg évekig elautózol.

Üdv: Egy szintén 2001-es Octavia tulaj.

2022. nov. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Először is políroztasd fel a fényszórókat, gondolom már eléggé sárgás/matt mindegyik. Utána érdemes tovább lépni, Osram Cool Blue nevű izzók jók, azok valamivel fehérebbek mint a normál halogén.
2022. nov. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha az előző 3 válasz mégse segítene, akkor marad a szemorvos.
2022. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fulár ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólokhoz.Fényszoró polir.Fényszoró beâllítás.

Esetleg emelt fényű izzó.Nekem konkrétan az Osram Night Breaker vált be.Sokkal jobb a fénye mint a gyârinak és az élettartama sem annyival kevevesebb,hogy defiicites lenne beruhâzni râ.De egy csomó más gyârtónak is vannak emelt fényű izzói.

2022. nov. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Búra, foncsor, beállítás legyen jó. Maradnék én is a szabályos keretek között a cserével. Izzó: kérdés a kék szín vagy a látás fontosabb. Ha szín a lényeg, előbb említett Cool Blue Intense NextGen változatot keresd. Fényben viszont néhány típus többet tud, ami kevésbé kékes:

Osram NightBreaker +200%

Tungsram Megalight Ultra +200%

Philips Racing Vision +200%

Élettartamban mindegyik valamennyivel kevesebbet tud majd, mint egy gyári cucc, erre készülj lelkileg :)

2022. nov. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Komplett cseréld ki a lámpát és lehet jó lesz.
2022. nov. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!