Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tirolba megy telekocsi?...

Tirolba megy telekocsi? Nézegettem ilyen oldalakat, hogy Ausztria háztól házig szállítás, de csak Bécs, Salzburg, Graz meg ilyen helyeket írt. Tirolba nem igazán láttam, hogy menne. Pedig jó lenne mert nem akarok vonattal bohóckodni a hegyekben.

Figyelt kérdés
Sőt mivel még életemben nem Ausztriába, azt se tudom hogy lenne célszerű kijutni.

2022. nov. 10. 03:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mármint annyi, hogy Ausztriába tudom hogy kell kijutni, mert pl Győrből is van vonat, de az csak Bécsig megy(vagyis én úgy láttam), viszont Tirol már elég messze van, ezért nem akarok vonattal menni, nehogy eltévedjek.
2022. nov. 10. 03:13
 2/13 hypno ***** válasza:
100%

Tirol egy tartomány.

A településre keress rá, ahova el szeretnél jutni.

Pl. Innsbruck

2022. nov. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2022. nov. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg oszkáron vagy blabla car-on. De amúgy a zürichi railjet több helyen is megáll Tirolban és szerintem az a legjobb opció.
2022. nov. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, sokat segítettek.
2022. nov. 10. 15:37
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nincs, kereshetsz átszállósat is hátha. Pl. Ausztria határig elvisz valaki és onnantól pedig más tirolba.
2022. nov. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És egyébként azt valaki, aki már volt ott (tudom hogy több tartományból áll), de nekem ez a dimbes, dombos, hegyes történet nem igazán tetszik. Szóval a másik kérdésem az lenne, hogy arra milyen a közlekedés, van busz vagy ilyenek? Mert mikor nézek róla képeket nem igazán tudom elképzelni, hogy járnának arra buszok. Igazából lehet hülyeséget kérdezek, de én a hegyeken, meg szallodakon kívül nem láttam ott semmit. Illetve ruhaboltok plázák vannak arra?
2022. nov. 11. 00:56
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha a hegyek nem tetszenek, akkor Tirol nem a te helyed lesz :D A Kufstein-Innsbruck-Vorarlberg vonalon járnak a vonatok, a keresztirányú völgyekben járnak buszok, de nyilván nem olyan gyakran, mint a hetes busz. Alapvetően a turistákra van kiépítve, de a kis üdülőfalvakban is vannak sport/ruha boltok, bár nem olcsók. De a nagyobb városokban (itt első sirban Innsbruckra gondolok) gyakorlatilag mindent megtalálsz.
2022. nov. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm 8-as, igazából nagyon szépnek találom, viszont dolgozni megyek ki, és félek ha nem úgy sülnek el a dolgok, akkor nem tudok hazajönni, mert azért más mint Budapest, vagy Bécs mert ott csak felülök a vonatra és hazajövök. És félek, hogy Tirolban eltévednék😅 Lehet túl dramatizálom, ezt az egészet, de mivel még nem voltam Ausztriába, így szerintem természetes hogy félek. Ráadásul fiatal nő vagyok, és egyedül megyek.
2022. nov. 11. 14:02
 10/13 hypno ***** válasza:

#9


Tudsz németül, tudsz beszélni, vagyis ha úgy adóüdik tudsz kérdezni, vagy el tudod mondani mi a problémád.

Bármerre jársz a világban az emberek kedvesek és segítőkészek.

Legalábbis én úgy tapasztaltam.

2022. nov. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!