Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tirolba megy telekocsi?...

Tirolba megy telekocsi? Nézegettem ilyen oldalakat, hogy Ausztria háztól házig szállítás, de csak Bécs, Salzburg, Graz meg ilyen helyeket írt. Tirolba nem igazán láttam, hogy menne. Pedig jó lenne mert nem akarok vonattal bohóckodni a hegyekben.

Figyelt kérdés
Sőt mivel még életemben nem Ausztriába, azt se tudom hogy lenne célszerű kijutni.

2022. nov. 10. 03:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tirolban is felülsz a vonatra és Pesten leszállsz :-) amúgy meg ott a telefonodon a google maps!
2022. nov. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát akkor az a lényeg, hogy hazajutok, csak nekem sokszor az jár a fejembem, hogy ott állok a hegyek között, a semmi közepén, és nem tudom hogy hol vagyok. Ilyenkor elkap egy pánikroham. De nem is értem, hogy miért, más nő Amerikába, Brazíliába, meg más messzi helyekre utazik egyedül, én meg egy Ausztriai utazástól szorongok, bár valószínűleg csak elindulni lesz nehéz, utána remélhetőleg könnyebb lesz b
2022. nov. 11. 18:17
 13/13 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy az ismeretlentől fél az ember. Ha ilyen van amit írsz, előkapod a telefont és ott a google térkép.
2022. nov. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!