Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki BMW-t vesz, miért teszi azt?

Aki BMW-t vesz, miért teszi azt?

Figyelt kérdés
Mi az, ami miatt a vásárló jobbnak látja azt vásárolni, más autógyártók helyett? Saját tapasztalatokra volnék kíváncsi.

2022. nov. 11. 10:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mert az tetszik neki? Ebben szerintem nincs "racionális" ok, nem véletlenül van olyan sok autógyártó olyan sok modellel: akinek BMW tetszik (és megteheti) az azt vesz, akinek a Merci az azt, akinek a Volkswagen az meg azt. Akinek meg böhöm sok pénze van az meg Ferrarit meg Rolls Royce-t.
2022. nov. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Gyors,fiatalos,stílus👌 Ezt te nem fogod érteni soha.
2022. nov. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert az tetszik neki
2022. nov. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
#2-esnél a pont!
2022. nov. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Én alaposan körülnéztem és az igényeimnek messze egy BMW felelt meg a legjobban, minőségben is magasan a konkurencia fölött volt.
2022. nov. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Kevés olyan márka van ami hasonló specifikációkkal rendelkezik, mint a saját autóm, és míg a BMW elérhető árban volt, addig mondjuk egy Porsche már csillagászati árakon megy
2022. nov. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

Első BMW-met (E36) azért vettem 14 éve, mert felszereltségéhez és állapotához képest jó áron megkaptam, és több semmilyen gagyi kisautó után szerettem volna valami kicsit sportosabb, jobb autót, akkor még nem is voltak annyira lerohadva mint azóta, nem volt ez a hülyegyerekautó imidzsük sem (akkor még főleg az E30-akat reszelték mindenhol), hiszen fiatalabbak voltak. Aztán nagyon megszerettem azt az autót. Azóta volt még két BMW-m, jelenleg egy utolsó évben gyártott F10-es ötös, egyikben sem csalódtam, szeretem a beltér kialakítását a régi és az új autóikban is, és továbbra is sportosabb vezetési élményt nyújtanak általánosságban a közvetlen konkurenciához mérten. Pár kisebb dolgot leszámítva sosem volt egetrengetően nagy bajom sem velük, persze ehhez hozzátartozik hogy sosem vártam meg a bajt, a megfelelő profi karbantartást mindig megkapták.


Engem személy szerint teljesen hidegen hagy hogy mit gondol az utca embere, egyszerűen szeretem ezeket az autókat.

2022. nov. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%

Mert a 19 éves BMW-m még mindig jobb mint a hasonló árú, de fiatalabb autók.

Normális méretű és erősségű motor van benne, nagyon jó a zajszigetelése, a futóműve, sokkal kényelmesebb, jobb benne utazni, és jobb vezetni is.

Az már csak egy plusz, hogy külsőre is nagyon-nagyon tetszik.

2022. nov. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Amikor specifikációkat írtok, kíváncsi lennék, konkrétan melyek azok.

Leírom, én mit tudok, mit látok úgy, hogy még nem volt saját BMW-m.


Nagy erő van a motorjában, ráadásul nagy előszeretettel hátsó kerékmeghajtású, ami a dinamikus súlypontáthelyezéssel a már eleve erős hajtásra csak még jobban rásegít kigyorsításkor. Szóval valóban egy sportos, erős jármű, és annak is néz ki. A vezetési élmény top, a futóműje is hozzáad ehhez.

Azt is látom, hogy sokan jelentős részben azért veszik ezt, saját erőjükön felül költekezve, hogy menő autójuk legyen, amit másoknak mutogathatnak.

Ezek fő indokok mellette.


Viszont: kényelemben, árban(ár/minőség arányban), fenntartási költségben, megbízhatóságban vannak jobb autók, pl Audi, Mercedes, Lexus. Szóval itt most ne Suzukihoz hasonlítsuk, amikor kényelemről beszélünk, hanem vetélytársakkal.

Plusz a hátsó kerekes rossz időjárási körülmények között (főleg hóban) elég problémás.

2022. nov. 11. 12:27
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel lehetne azt is kérdezni, hogy miért vesz valaki mást? Nonszensz kérdés, az tetszik neki, az kényelmes, stb.
2022. nov. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!