Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Félek a B2-es vizsgától, mit...

Félek a B2-es vizsgától, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 1 hete volt az autósuliban vizsgám, és sajnos megbuktam.

Eleve nagyon izgultam és féltem előtte, a teszt remekül sikerült, maximális pontom lett.

Utána kimentünk a gyakorló pályára, és nagyon stresszeltem. Nem mentem neki egy karónak se, de elkezdtem tolatni ott ahol nem szabad, szóval kiestem.

A vezetés és a pálya is eddig jól ment, bár utóbbi időben nem vezettem sokat, mert amikor vizsgáznom kellett volna megbetegedtem, így nagyon elhúzódott. A nyári szünetben vezettem aktívan azóta csak 2-3x.

2 hét múlva lesz újra vizsgám, de nagyon félek, és minden reggel gyomorgörcsel ébredek, hogy úristen vizsga.

Szerintetek mit tegyek?



2022. nov. 12. 14:58
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem vegyél még plusz órákat, ha nem vagy biztos a tudásodban. Gyakoroljátok azt, ami nem megy.
2022. nov. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De igazából minden megy. Nagyon rég nem csináltam hibát a gyakorló pályán a vizsgát leszámítva.

Mindennek kéne mennie, csak parázok és attól félek emiatt cseszem majd el.

2022. nov. 12. 16:35
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Volt kollégám pl 2 felest bevert vizsga előtt, hogy "el ne izgulja"... mondjuk inkább a gyakorlásra szavaznék.
2022. nov. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!