Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi volt a legtöbb forgalmi...

Mennyi volt a legtöbb forgalmi vizsgátok ?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos most lesz a 7. forgalmi vizsgám.(voltam PÁV vizsgán is az eléggé jó eredménnyel zárult 85%) Eléggé frusztrált vagyok ez ügyben mivel gyakorlásokkor igen jól vezetek.

De vizsgakor nem tudom miért teljesítek alul.(talán a sok munka miatt )


Tudtok valami jó tanácsot adni ez ügyben



2022. okt. 19. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Három volt összesen. Egy AM, egy B, és egy C.
2022. okt. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Kettő.
2022. okt. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
81%

Nekem pl 7. jére lett meg.

Bp-n csináltam.

Jogsi megszerzése nekem pl arra volt jó h rájöjjek h vezetés nem nekem van kitalálva. Egyrészt 30 évesen ültem elöször autóba, és az agyam nem akart átállni arra h kézzel lábbal kell irányítani vmit és fejet forgatni, mivel előtte 2 évtizedig csak billentyűt és egeret kezeltem a pc irányitásához..


De fő gond nem is az autó kezelésével volt, pl. vidéken vagy usaban a szabad utakon valoszinu tudnék vezetni mert lenne benne élvezet. Probléma ott volt h a bp-n vezetés minden elemét masszív stresszként éltem meg ahelyett h örömet okozott volna, és emiatt még kevésbé tudtam figyelni a vezetésre. Lehet majd ha egyszer vidékre költözök veszek 1 trabantot h elmenjek vele a kozeli erdőbe. De a bp-s tempó és információ özön nem nekem van kitalálva

2022. okt. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Két forgalmi. 2011-ben B, 2022-ben A. Mindkettőhöz járt előtte rutinvizsga. Minden elsőre, csak az A forgalmin kaptam egyetlen hibavonalat, szégyelltem is magam.
2022. okt. 20. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 volt. Am, A1, B, C és nemsokára lesz az E, ha minden jól megy abból is elég lesz egy.🤷‍♂️
2022. okt. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A negyedik vizsgám lett sikeres. Engem főként az motivált, hogy már rengetek pénzt kifizettem ezért az egészért. Nyűg volt az egész már, pedig az elején élveztem, hogy jajj de jó nem kell majd órákat várnom a buszra/vonatra, hogy haza érjek (Békés megyében lakom, Békéscsabán vizsgáztam). Egyszer mentem Budapestre kocsival be a város közepébe igaz nem én vezettem én csak az anyós ülésen "élveztem" az utazást. Számomra BORZALMAS az a forgalom ami Pesten van, szinte halálfélelmem volt nyomkodtam az anyósülésnél én is féket. Elgondolkodtam, hogy jajj de jó, hogy nem itt kellett vizsgáznom, egy kész stressz az egész. Sose vezetnék Pesten, jobb kerülgetni a kombájnokat meg a traktorokat :D

Én kitartást kívánok neked.

2022. okt. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Pesten sz*r, Bécsben, Genfben, vagy kb. bárhol Európában kulturáltabb a nagyvárosi forgalom. De azt is tegyük hozzá, hogy Budapesten sem nagyon látni tanulóautót a nagykörúton vagy a Hungárián, Csepelen, Pesterzsébeten, 17. kerületben a 30-as zónás egyenrangús utcahalomban inkább. Nem ott oktatnak és nem ott vizsgáztatnak, ahol a sok öngyilkosjelölt biciklis, robogós futár vagy idegbeteg BMW-s közlekedik.
2022. okt. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!