Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyakran látok mostanában...

Gyakran látok mostanában egy-egy autó szélvédője mögött egy kis plüsspolipot. Ennek van valamilyen jelentése?

Figyelt kérdés

2022. nov. 14. 00:22
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Jelentése nem gondolnám, hogy van, szerintem szimplán dekoráció, vagy ha esetleg kisgyerek is utazik az autóban, akkor hogy le tudják foglalni valamivel.
2022. nov. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideje divatos ez a plüsspolip, kifordítod, más a színe és az arckifejezése. Gyerekek szeretik, gondolom engedi a szülő, hogy a gyereknek a kocsiban is legyen játéka.
2022. nov. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Biztos ez is egy hülye divat, mint régen a bólogató kutya vagy a cd.
2022. nov. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nincs, szimplán csak tetszik a tulajnak
2022. nov. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy ez divat lenne, mert én nem igen láttam ilyesmit. Az előfordul hogy valaki dekorációs céllal tesz oda valami plüsst vagy régen nagy divat volt a bólogatós kutya, abból van nekem is egy kicsi változat ami a műszerfalon van a szélvédő sarkában.
2022. nov. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapból mosolyog a polip, és ki tudod fordítani hogy morcos fejet vágjon. Egy fél éve nagy divat volt, minden srác ilyet vett a csajának. Ha a lány kifordította akkor tudatta a sráccal hogy elkezdődött a menstruáció. Kb ennyi.
2022. nov. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
#6 Jééé, ezt nem is tudtam, hogy erre használják. Igaz, én abból szoktam tudni, hogy reflexből megvan a síkosítás.
2022. nov. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Polipdivat van.Mostani óvodásoktól származik.
2023. febr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
100%
Nincs jelentősége.
2023. febr. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Van aki arra használja, hogy jelezze az éppen aktuális hangulatát. Ha mosolygósra fordítja jókedvű, ha mérgesre akkor rossz. Amúgy ezen kívül nem jelent semmit.
2023. febr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!