Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mennyit érhet az...

Szerintetek mennyit érhet az alábbi gumi, mennyiért tudnék megválni tőle?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretném eladni a téli szettemet, de nem tudom, hogy milyen árban mozoghat, ebben kérnék szépen segítséget!


2020.novemberben vásároltam 4 darab Hankook W452 Winter iCept RS2 185/65 R14 86T téli gumit. Abban a szezonban használtam csak, tavaly nem volt felszerelve, idén sem. Szeretnék megválni tőlük. Szerencsére új gyártásúak voltak, 2020.novemberben készültek, azaz 2 évesek. 70.000 forintért vettem őket régen, most felnire szerelve szeretnék tovább adni rajtuk. 4 sima, fekete ,kicsit rozsdásodó lemezfelnin vannak.


Szerintetek mi lenne a reális ár ezért, mit kérhetek?

Hálásan köszönöm a segítséget!


2022. nov. 14. 01:30
 1/3 krwkco ***** válasza:
Kb. a jelenlegi új ár feléért. Ha olyan veszi meg, akinek az autójára jó a felni és még nincs téli felnije, akkor hozzá lehet adni 4 bontott felni árát.
2022. nov. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A felni méretei már lekorlátozzák az eladási esélyeket.Nem csak az osztókör és a furatok száma számít,hanem agyméret,ET szám.

Ha épp találsz így vevőt,30 ezer,max talán 35-40,ha szerencséd van.

Tele van a piac gumikkal,felnikkel.Nekem volt olyan,hogy ingyen odaadtak teljesen jó Opel felniket,csak ne foglalja a helyet neki.

Akinek meg csak a gumi jó,az nem fogja levetetni a gumisnál,és utána őrizgetni a felniket.

2022. nov. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Új ár fele, a felni nem árképző

Mondjuk nem tudom így fejből milyen típusoknak a gyári/váltómérete, de ha sok fut belőle, akkor még szerencséd is lehet

2022. nov. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!