Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nem számítana a pénz...

Ha nem számítana a pénz milyen autód lenne?

Figyelt kérdés

Nekem ha telne rá sem vennék n+1 p*niszhosszabbító igazi egyéniség vagyok az utakon a germán tankkommal. Az alábbiakat venném, ha a pénz nem számítana:

- Lexus ES300

- Alfa Romeo Giulia

- Mazda 6 kombi


És mellé tartanék valami nagyon egyedi hétvégi verdát, pl Shelby Cobra.


Ti mit vennétek, ha nem volna anyagi akadálya?



2022. nov. 14. 16:44
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

RS7

Kb. Ez mindenre tökéletes lenne nekem.

De ha nagyon nem számít semmi akkor egy sárga-fekete Lamborghini Aventador is mellé.

2022. nov. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem számítana a pénz, lenne egy mélygarázs a házam alatt egy halom olyan autóval ami mindig tetszett. Ezek nem feltétlen ultradrága, szuperritka autók.


Ami biztos lenne ott:

- BMW M5 E60

- BMW M3 E46 CSL

- Ferrari 458 Speciale (de a mezei Italia is teljesen jó, úgysem tudom kiautózni egyiket sem)

- Lexus LFA

- Alpina B8 (E36 4.6 V8)

- Alfa Romeo Giulia - az újból a QV, a régiből a Sprint GT Veloce

- Mazda RX-7 FD

- Jaguar XJ 12

- Aston Martin DB11


És még sokan mások.


De ha muszáj egy darab autót, mindenre... akkor Rolls Royce Ghost.

2022. nov. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
13%

Nekem van pénzem autóra, csak szükségem nincs. Egy laptop táskával az esetek 90%-ában nagyon kényelmesen el vagyok tömegközlekedéssel, a maradék kirívó esetekben meg a helyzethez leginkább alkalmazkodva elektromos rollert, vagy taxit választok.

Ha az életemben 10% felett volna, hogy szükségem van ezeknél nagyobb rugalmasságra, akkor letenném a jogsit és car sharing vagy bérautó megoldást használnék, de tökéletesen meg vagyok autó nélkül, így még a jogsi is felesleges kiadás lenne számomra.

A saját autót teljesen feleslegesnek tartom és ez nem pénz kérdés. Csak akkor vennék, ha taxiznék, vagy bármi egyéb rendkívül közlekedés igényes munkát végeznék, ami az autó nélkül nehéz lenne.

2022. nov. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
90%

Nekem a hétköznapokra lenne egy csendes nyugodt autóm: BMW 240i

Hétvégére egy hangos régi izomautóm:

Chevrolet Nova V8 nagy blokkos


Ünnepnapokra pedig egy piros Ferrari 458.

2022. nov. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
90%

Mondjuk a tömegközlekedés meg roller addig jó amíg nem lépsz ki soha a városból.


Én mondjuk beruháznék valami használhatóbb elektromosra. Nem azért mert hú de zöld vagyok, de hosszú távon hasznos lenne az emberiségnek ha nem a saját magunk által generált szmogot kellene szívnunk. Sajnos olyan helyen lakom ahol nagyon érződik és érzem az egészségemen is.

2022. nov. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
83%

#23 akkor minek válaszolsz a kérdésre? Nyilvánvalóan olyanoknak szólt, akik autób uzik, vagy szoktak ilyenen gondolkodni.

Teljesen felesleges volt ideköpni hogy te vagy az átgondoltság és a racionalitás megtestesítője.

2022. nov. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
19%

Fő kérdésből azt hittem csak egyet lehet választani de már látom, hogy akár bármennyit... de azért nem akarok átesni a ló túloldalára.


Ami 100%, hogy lenne az egy W123 300TDT és egy VW bogár... természetesen a régi, nem a bettle vagy mi az.


Lenne egy jó állapotú W201-esem is ami most van illetve valami hétköznapi szaladgálós modernebb autó amit nem kell félteni, lehet ütni verni, de ez nem tudom mi lenne... nem sok mai autó tetszik.


Talán egy piros mazda 3 kombi.

2022. nov. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
78%
#27 az nem zavar hogy mazda 3-ból nincs kombi? Csapott hátú, vagy sedan van.
2022. nov. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
9%

És honnan az anyámból kellene tudnom, hogy nincs belőle kombi? :D


Nem érdekelnek az új autók, nem is ismerem őket, nem is olvasok róluk stb....

Utcán is csak utánuk köpök, hogy pfejjj még egy fűnyírómotoros, műanyag giccsparádé!

90%-ukat csak gyártóra ismerem fel, modellre már nem.

2022. nov. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
95%
29 elvtársam van én is utálom a modern fröccsöntőtt képernyőkkel teli 5 évre tervezett e-hulladékokat. Kb 2000-2010 közötti kocsik a legjobbak most a piacon.
2022. nov. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!