Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada futómű változtatás műszakin?

Zoltan0703 kérdése:

Lada futómű változtatás műszakin?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A napokban vettem egy 2106-os ladát és nem teljesen vagyok képbe a legális tuning lehetőségekről.

Szeretném sportosítani a futóművet(ha már használom, akkor jól akarom érezni magam).

Az lenne a kérdés, hogy ezek közül bármelyik műszakin kizáró ok lehet-e: Tokolt híd, A-s tornyok(szépen visszafedve), zöld szilentek áterősített kutyacsontokkal és bekötési ponttal, kayaba ultra sr gátlók(vagy bármi hasonló keményebb), niva/merci rugó(nem lenne ültetve, annyit vágnék hogy megmaradjon az autó gyári magassága)

Nem az érdekel, hogy legális-e, hanem hogy át lehet-e tolni egy normális műszakin ilyen futómű változtatásokkal?



2022. nov. 17. 21:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#10 úgy vagyok vele , hogy esetemben tök mindegy amikor a teljes hajtást ki kell szednem belőle futóművel együtt, hogy most rajta marad a sperr vagy fel teszem a gyárit alá , na meg itt vidéken jó pár vizsga bázis murvás placcal van vagy éppen mint egy disznó ól nem . Hozzám a legközelebbi bázis az egy kamionos telephelyen van nyakig érő sár mindenhol az a pár plusz csavar meg úgy sem számít viszont a vicc , hogy a vizsga biztos a szomszédom ismeri jól az autómat mindig mondja vizsgán , hogy " Szép gyári, de téged ismerve hétvégére már megint nem lesz az "
2022. dec. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!