Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szoktatok amatőr hibákat...

Szoktatok amatőr hibákat elkövetni vezetés közben?

Figyelt kérdés

Sajnos rájöttem a minap, hogy bármennyire is szeretném, szerintem nem vezetek túl jól.

6 év alatt azért akadnak hibáim amit nem szívesen hangoztatok: este nekitolattam egy magasan kiálló csőnek,mert nem láttam, ami okozott egy kb. 3 centis karcolást a csomagtartómon (szerencsére lassan mentem). Aztán egyszer megpadkáztam a főnök kocsijának felnijét. Az én autómmal is túl közel mentem kétszer a padkához és a jobb első kerékkel át is döccentem rajta. Egyszer pont ült négy csaj is az autóban, irtó égő volt, úgyhogy csendben, lesütött szemmel ültem egész este. Fel sem hoztam egyszer sem, hogy mennyire szeretem a kocsikat és vezetni...

Pedig tényleg nem csak hétvégente szoktam menni pár kilométert, mert évi 25-30 ezer km megvan és nem is csak személyautóval, mégis valahogy nem igazán érzem a dolgokat.

Másokat ha látok vezetni akkor ők ügyesek és elmondásuk szerint sem nagyon követtek el ilyen hibákat.

Ti hogyan vélekedtek magatokról?



2022. nov. 20. 23:17
 1/9 A kérdező kommentje:

Egy évben három-négy alkalommal biztos lefulladok valami miatt, erre is azt mondják, hogy kezdők hibája.

A háttal parkolás két autó közé vagy garázsba sem szokott feltétlenül mindig egy manőverből sikerülni.

Kicsit már úgy el is ment a kedvem a vezetéstől általánosságban, azért csinálom, mert muszáj.

Régebben például érdekeltek a vezetéstechnikai tréningek, az olyan ínyencségek is mint a rev matching, vagy a heel toe downshifting...

2022. nov. 20. 23:22
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Kétszer döccentél a padkán? Hát vágd ketté a jogsid. :D
2022. nov. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 hypno ***** válasza:
43%

Mindenki hibázik. (Én is)

Aki azt mondja, hogy milliméterre érzi mettől meddig ér az autója aminek sem az elejét sem a végét nem látja, és hogy hol lesz a fékút vége, az hazudik.


Azt meg fejlejtsd el, hogy a csajoknak imponál, ha az autókkal, meg a vezetéssel próbálod lenyűgözni őket. Az csak a többi hímmel való farokméregetésnél számít.

Ha a csajok akarnak tőled valamit akkor érdeklődve végighallgatnak, még el is játsszák, hogy milyen nagyszerű vagy, aztán a mozsdóban vagy a pizsa partin kitárgyalják, hogy, na ez is csak az autókról tud beszélni unalmas tucatpasi, de jó lesz ameddig jobbat nem találnak.

2022. nov. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hypno ***** válasza:
56%
mozsdóban vagy a pizsa partin = mosdóban vagy a pizsama partin
2022. nov. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki hibàzik csak bölcsen hallgat róla! Nem kell fèlned a hibàktól mert azokbol tanulunk.

Ha hibàt követsz el, akkor gondold vègig, hogy mi is törtènt, hol rontottad el, ès tanulj belöle,legközelebb ne kövesd el! Egy pàr èv mulva egèsz màskènt fogod làtni, ès közben fejlödsz is, jobban fogsz vezetni! Hiszen eddig is ez törtènt, csak gondolj arra, hogy a kuplung fogaspontot milyen nehezen tanulja meg az ember mire ràèrez igazàn! Fejlödünk, ha nem adjuk fel!

2022. nov. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Sosem húztam meg, parkolásnál mindig hátra tolatok, orral sosem álltam még be vizsga óta. Lassan kell csinálni ennyi a titok. Nem szégyen az, 40 év múlva is lassan állok be, nem azért mert valaki amatőr, hanem mert óvatosnak kell lenni.
2022. nov. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát én meg csak tolatva tudok beállni bárhová, mert nem tudok nagy ívben biztosan kanyarodni két autó közé. Sztem a hátulja jobban látszik a két tükör miatt. Gyalog is mész, mégis megbotlasz néha 😃

Kb. 1 éve vezetek, ha nem akadályozom a forgalmat, nincs más autó a közelben, akkor nem zavar, ha bénázok.

2022. nov. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 veterán vas ***** válasza:
100%

Jaj, én meg elmultam 50, és mégis valamelyik nap megvágtam a kezem a konyhában.

És????

Ne foglalkozz ilyenekkel.


Ahol fát vágnak, hullik a forgács. :D

2022. nov. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég bolondság ilyeneken aggódni. Én lány vagyok, nem vagyok egy nagy sofőr, de mentettem már a helyzetet párszor amikor rutinos sofőr hibázott. Volt, hogy kamionos, vagy tűzoltó (megkülönböztető jelzés nélkül) jött szembe velem tilos jelzésen, de taxi sofőrnek is segítettem már kikeveredni a sz@rból (nem győzte megköszönni), de volt, hogy engem huzott ki más bajból. Szóval komolyan mindenki hibázik. Fulladt már le apám benzinkúton a kocsival, pedig vezet vagy 22 éve rendszeresen hosszú távokon minden nap. Az országot bejárja autóval. Mégis lefulladt a legközelebbi benzinkúton. De fulladt már le az oktatóm is (pont mellette ültem). Tudod mi történt? Pont lefosta mindenki. Parkolóban kb 3 éve ugyanoda parkolok minden egyes reggel. Ha nem 80milliószor,akkor egyszer sem parkoltam még oda. Múlt héten gyönyörűen neki tolattam az oszlopnak. Már abban a tizedmásodpercben, mielőtt neki koccoltam szembesültem vele, hogy neki fogok koccolni. Egyszerűen így alakult. Most ezek nem akkora hibák, amikkel másokat veszélyeztetsz. Nekem is volt, hogy a párom úgy meg padkazta, hogy öröm volt nézni 😂 most a te felfogásod szerint szakítanom kellene vele vagy mi? Ilyen hülyeséget komolyan 😃
2022. nov. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!