Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen lehetőségeim vannak...

Milyen lehetőségeim vannak használt autót venni?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Suzuki swiftem van. 250 000 ft-os fizetéssel, azt érzem sosem lesz pénzem, csak egy kicsivel is jobb autóra.

Havi szinten 20-30 ezret tudok spórolni.

Milyen lehetőségeim vannak, ha nem akarok nagy adósságba beleesni?



2022. nov. 21. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Spórolsz és miután megvan a pénz megveszed.
2022. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyenek. Milyenek lennének mégis?
2022. nov. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokat kell spórolni, hogy legyen elég egy jobb autóra, ugyanis ha ilyen problémamentes autónál összesen ennyit tudsz félrerakni, akkor nincs pénzed jobbra. Gondolj bele, veszel eggyel jobbat, pl. vasaló Swift. Megvenni 1,5 millió, váltóhiba szokott lenni ezekkel ennyi idősen, honnan veszel 250 ezret a javíttatására? És ez a legkevesebb probléma manapság egy autóra. Max. egy újabb, extrásabb papír swiftet tudsz venni egy idő után.
2022. nov. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress jobban fizető melót. Ehhez lehet, hogy költöznöd kell vagy valami újat tanulni.
2022. nov. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kis 1999-es Corsa volt itthon. Vállaltam munkát először Ausztriában, most már Luxemburgban vagyok, sima építőipari melós. 2017-es Peugeot 508 kombim van jelenleg, Audiról váltottam mert meguntam... Nyilván nem az autó volt az elsődleges amiért kijöttem dolgozni, ez csak egy kellemes hozadéka.
2022. nov. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a suzuki miért nem jó?

Tedd rendbe és jó még ez neked.

2022. nov. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 krwkco ***** válasza:

"Milyen lehetőségeim vannak, ha nem akarok nagy adósságba beleesni?"

Az, hogy óvod a meglevő Swiftedet. Alvázvédőzöd, üregvédőzöd és életben tartod. Ha szükség van autóra, akkor egy egyszerű, de megbízhatóvá tett autó többet ér, mint egy kicsit mutatósabb zsákbamacska.

2022. nov. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!