Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Márka szervízeknél van e...

Márka szervízeknél van e lehetőség használt autót átvizsgálni?

Figyelt kérdés

Ottani, vagy külsős szakemberrel gondoltam. Nyilván nem ingyen, szeretetből, csak "megengednek e" vagy vállalnak e ilyet? Csak egy példa, mondjuk használt Ford Focust vásárolnék, akkor a pl szolnoki Ford szervízbe bevihetem e, hogy átnézzék? Vagy hol lehet ilyen állapot felmérést kérni?

Nem konkrét címeket kérek, hanem általánosságban hogy megy ez, hová viszik az emberek a kinézett, de még nem megvett autókat?



2022. febr. 21. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Szeretetből nem, de pénzért szinte bármit.
2022. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Valentino BROssi ***** válasza:
96%
Ott van a szervizajánlatok között.
2022. febr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 krwkco ***** válasza:
89%
Nézd meg a Becsülettesnepper videóját erről. Szerinte a szakszervizek leszólják az odavitt használt autókat. Irreálisan magas összegű javítási ajánlatokat adnak róluk és utána megpróbálják a saját beszámított autóikat eladni a vevőnek.
2022. febr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én vittem oda vizsgálni autót. Nem volt annyira vészes, mint a videóban, de a döglődő aksira nem hívták fel a figyelmemet.
2022. febr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Én vevőként mondom, simán igaz amit a becsületesnepper mondott, tényleg kb ez a helyzet.

Szétfikázzák, és irreális javítási árakat mondanak, meg azt is cseréltetnék aminek az égegyadta semmi baja, egyik alkalommal engem is átvittek a saját eladó autóikhoz, még fosabbak voltak mint amit vizsgáltatni vittünk...

2022. febr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, de ott nem lehet csak úgy beesni az ajtón. Időpontot kell kérj
2022. febr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

Én amikor az én automat vettem és a tulajjal elmentünk egy márkaszervizbe, 1:1-ben azt mondták nekem ott, amit a Becsületes nepper. 800 ezer egy 6,5 éves B Mercire… mindezt úgy, hogy van karc 2 felnin (a család anyucija lepadkázta), nagyszerviz, meg rohad az alja. De ha érdekel, akkor 1 millióval drágábban ott van az 1 millióval szarabb kacatjuk. Mellesleg 100 év mulvàra adtak volna idöpontot.


Rablóbanda.


A nagyszerviz máshol pedig majd 200 ezer volt, az alja meg felületi rozsdás.

2022. febr. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!