Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most szereztem meg a jogsit...

Most szereztem meg a jogsit és vennék saját kocsit csak nincs sok pénzem rá. Kb max 180e Huf. Néztem fiat Tipo vagy opel kadett szerintetek? De segíthetnéket hogy milyet érdemes néznem.

Figyelt kérdés
Ha van tippetek hogy miért ezt és ezt vegyem kérlek osszátok meg velem:) nagy segitség lenne mert sokat számit a kinézet de viszont a belső is :DOlyat szeretnék ami viszonylag jol is nézki meg nem is olyan kövület:D szerintetek?
2010. szept. 29. 21:22
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
hát lehet h szar nemtudom nemvolt még sose ezért kérdezlek titeket akinek már volt esetleg. most néztem hyundai lantra-t vagy egy daihatsu appluesa-t vagymit azok is teccenek és elég felszerelt anyniért.sztem. szerintetek?
2010. okt. 5. 17:40
 32/32 anonim ***** válasza:

hyundai-t annyira nemismerem, de amit hallottam róla, az átlagos, viszont a daihatsu istenkirály.

wikipédia autómárkák: ami Japán azt nyugodtszivvel veheted bármikor.

2010. okt. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!