Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Menetközben leáll az autóm,...

Menetközben leáll az autóm, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne az alábbi kérdésem, hogy közledeked és idővel felvillan a dsc, abs, valamint a kézifék sárgán. Utána majd pirosan a kézifék és a légzsák. Ekkor már beáll a fordulatszám mérőm és a sebességé is. Leállitom, de ha azonnal indítok akkor nem engedi és ha megint rápróbálok kerreg mintha az akksi le lenne merülve. 20-30 perc múlva már megint be lehet indítani az autót. Amikor előjönnek az első visszajelző lámpák akkor ha ráadom a ködlámpát elkezd dadogni.

Mi lehet a probléma?

Bmw e46 2003-as 143 lóerős autóm van.



2022. nov. 26. 16:55
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ugyan ez a probléma merült fel nalam is pár hónapja,annyi különbséggel, hogy nekem Honda Civic-em van.Autópályán mentem, egyszer csak kivillant az ABS kontroll lámpa, szervo kormány mintha megszűnt volna letezni, minden létező mutató a muszerfalom leesett, és konkrétan az egész elektronika elszallt. Én is félreálltam, nekem se indult el, tréler lett a vege. Én is kaptam új akksit hazafelé menet ugyan ezt eljátszotta az auto, ott viszont sikerült bele valahogy életet lehelni. Második alkalommal a pihenőhelyen ahol félreálltam, pont ott volt egy autószerelő srác ő azt mondta a testkabel lehét meglazulva/történt rajta serules. Elvittem autóvillamosságishoz, o mindent rendben tálalt. Nemreg vittem nagy szervizre, ott pedig az ABS kocka meghibásodását mondták.
2023. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!