Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez mit jelent, ha leszeretnék...

Ez mit jelent, ha leszeretnék kérdezni egy autót?

Figyelt kérdés
A műszaki állapotra vonatkozó adatok jelenleg nem elérhetők. Kérjük, próbálja meg később, vagy a jelzett adatkör nélkül.
2022. dec. 2. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit, hogy nem működik az oldal. Tegnap nekem se sikerült, többszöri próbálkozásra se megnézni azt a motort, amit már korábban egyszer lekérdeztem.
2022. dec. 3. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szar a JSZP. Tegnap a kártörténet nem volt elérhető. Egy időben rendszeresen döglött meg.

Próbáld meg ilyenkor pár óra múlva vagy másnap.

2022. dec. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tegnap este bedöglött a JSZP, pedig 8 rendszámot akartam lenézni, majd ma este. Ilyenkor ki kell lépni, amúgy is 5-6 lekérdezés után bedobja, hogy az adatok jelenleg nem elérhetőek akkor 1 percet kell várni f5 frissités és újra menni fog.
2022. dec. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3 ez most valami rendszer hiba lesz

Se a kártörténetet se a műszaki vizsgát, km-állást nem engedi semelyik rendszámra sem.

2022. dec. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már azóta 20 rendszámom lett mert járva az utcát mindig felírom az érdekes kocikat.....remélem megjavul mert 30-ig nem akarok felmenni XD
2022. dec. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nekem volt aki azt mondta hamis a rendszàm xd ezért nem lekérdezhető.

Néha én is nézem a rendszámokat, és vannak megdöbbentő adatok, amikor a kmóra állása nem növekvő, hanem csökkenő eléggé XD

2022. dec. 4. 00:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Minden régi suzuki swifté olyan mert lenullázza magát 5 számjegyű aztán nő megint.
2022. dec. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 meg Trabant, Wartburg ezeknek is 0-zódik 100 000-nél :D
2022. dec. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Magyaroknak tervezték, így vissza sem kell tekerni XDDD
2022. dec. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!