Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet normális motoros...

Hol lehet normális motoros bőrdzsekit kapni?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hetekben 2x rendeltem be az Insportline-ba egy 100+ ezer forintos bőrdzsekiből, de az összes el volt szabva (vagy a karja volt szűk, vagy a törzsnél volt túl bő).

Tudtok ajánlani olyan üzletet, ahol lehet jót kapni, legfeljebb 110-120 ezer forint környékén?


Az alábbiak lennének fontosak:

- valódi bőr legyen

- legyenek benne protektorok és hát protektornak legalább a helye legyen kialakítva

- legyen hozzá thermo bélés, ujjakkal(!), ne csak mellény

- normális méretezés

- chopperhez illő stílus (egyszerű barna/fekete szín)

- Örülnék neki, ha lenne nyitható szellőző is a melegebb napokra, de ez csak bónusz lenne, tudom, hogy bőr kabátnál nem nagyon van.


(Egyedül a Bstar márkával kapcsolatosan vagyok bizalmatlan, tőlük egy szövet kabátom volt régebben, de a cipzár pár hónap után már elég ramaty volt (lent akadt, és csak többedik nekifutásra lehetett felhúzni, illetve ha túlságosan felhúztam, akkor le is jött.)



2022. dec. 6. 13:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
#10 Kopott, használt bőrkabát, amiben "esetleg" van protektor. Grat, kösz, hogy nagy motorosként te is hozzászóltál a témához. :) :) :) Én már örültem, hogy végre van olyan chopperes, aki protektort is akar hordani, erre megjöttél. Motoros ruházatot nem úgy veszünk, hogy bemegyünk a turiba, és csak találunk valamit. Nem egyszer jártam a jajcicában, eszem ágában nem lenne védőruházatot venni ott.
2022. dec. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azt sem tudod, mi az a protektor, mert azt jajcicás bőrkabátban biztos nem láttál.
2022. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
53%
Na belinkelem az oldalukat, van fönn néhány kabát, hogy lásd miről van szó. Ott a boltban sokkal nagyobb a választék, mint a weboldalon. Ilyesmi kabátok vannak: [link]
2022. dec. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
65%
#13 Ne is törődj velük, ezek csak kötekedni járnak ide, semmi nem jó nekik. Abban a tévhitben élnek, hogy csak a nagy "modern" divatáruházak (gyakran silány vagy hamisított) ruhái lehetnek jók. Ahhoz igénytelenek, hogy szabóhoz menjenek egyedi minőségi ruhadarabot varratva, azt pedig el sem tudják képzelni hogy régen még jó minőségű bőrből dolgoztak, azok a régi igazi bőrök tényleg évtizedekre készültek, szemben a maiakkal, amelyek nemhogy a strapabíróképességgel köszönőviszonyba sincsennek, de kb. a levegőtől meg a napfénytől állásukban tönkremennek, szétporladnak...
2022. dec. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
#14 Divatáruházba sem megy senki motoros cuccért. Te motoros vagy? Rábíznád az életed egy ki tudja hány évtizede foszladó turis cuccra?
2022. dec. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

#15 Az hogy valami jónéhány évtizedes, attól még nem foszlik. Ahogy írtam akkoriban még igazi, minőségi bőrből dolgoztak. Azok nem foszlanak ma sem, legfeljebb apróbb esztétikai hibák fordulhatnak elő.

Ami foszlik, az csak új típúsú "bőrből" készült ruha lehet, feltehetően a tiéd is ilyen, azért foszlik. A hagyományos, régi típúsú bőr több évtized és rendszeres használat mellett sem foszlik, ezt a békebeli anyagminőség és a kiváló gyártástechnológia garantálja.

Napjainkban a technológiát -már a bőriparban is- többnyire a tömeggyártásra és a költségminimalizálásra optimalizálják, amely az áru alacsonyabb minősége mellett tud csak megvalósulni.

2022. dec. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
#16 Az enyém nem ilyen, mert én kordúrát veszek, ugyanis idejében rájöttem, hogy ha nem pályázik az ember, sokkal komfortosabb és szemernyivel nem kevésbé biztonságos, mint egy bőrruha. Sokkal többet ér, hogy milyen protektort pakolok bele.
2022. dec. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
100%
#15 Nem vagyok motoros, de gondoltam, hátha érdekelheti a kérdezőt, hátha találna magának használható kabátot jó áron. Nyilván a kérdező tudja mire van szüksége, így ha az általam ajánlott bolt ruházatát gagyinak véli a motorozáshoz, nem veszi meg. Ennyi. De hátha kifog egy jó állapotú, jó minőségű példányt... Fölösleges ezen vitatkozni, ez csak egy tipp volt, mert múltkor láttam ott ezeket a motoros kabátokat. Megnézni meg lehet, nem veszít semmit. És ahogy az előző válaszoló írta, ezek ugyan régi, de igazán jó minőségű bőrkabátok, nem lefoslott, szakadt divatcuccok. Nah, de nem akarom itt az indulatokat szítani, nem is értem mire ez az agresszió :D Ha baromságot írtam, mert nem ilyen kabátokról van szó, a kérdező, mint motoros, úgyis figyelmen kívül hagyja az ötletemet.
2022. dec. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
#18 Bocs, hogy felkaptam a vizet. Igazad van, és sajnálom. Túl sok olyan videót láttam az elmúlt napokban, ahol súlyos sérülést nem előzött volna meg, de életet menthetett volna normális motoros felszerelés, azért reagáltam érzékenyen erre a témára.
2022. dec. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Amúgy a hawaii ingjeim nekem is mind a Jajcicából vannak. :)
2022. dec. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!