Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet normális motoros...

Hol lehet normális motoros bőrdzsekit kapni?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hetekben 2x rendeltem be az Insportline-ba egy 100+ ezer forintos bőrdzsekiből, de az összes el volt szabva (vagy a karja volt szűk, vagy a törzsnél volt túl bő).

Tudtok ajánlani olyan üzletet, ahol lehet jót kapni, legfeljebb 110-120 ezer forint környékén?


Az alábbiak lennének fontosak:

- valódi bőr legyen

- legyenek benne protektorok és hát protektornak legalább a helye legyen kialakítva

- legyen hozzá thermo bélés, ujjakkal(!), ne csak mellény

- normális méretezés

- chopperhez illő stílus (egyszerű barna/fekete szín)

- Örülnék neki, ha lenne nyitható szellőző is a melegebb napokra, de ez csak bónusz lenne, tudom, hogy bőr kabátnál nem nagyon van.


(Egyedül a Bstar márkával kapcsolatosan vagyok bizalmatlan, tőlük egy szövet kabátom volt régebben, de a cipzár pár hónap után már elég ramaty volt (lent akadt, és csak többedik nekifutásra lehetett felhúzni, illetve ha túlságosan felhúztam, akkor le is jött.)



2022. dec. 6. 13:35
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
100%
#19 Abszolút megértem, és egyet is értek veled, aki motorozik vegyen normális felszerelést. Én nem értek hozzá, nekem ezek ránézésre motoros bőrkabátok voltak, valószínűleg erre a célra is készültek, de való igaz, hogy régiek, és ha van is bennük protektor és vastag minőségi bőrből is készültek, manapság már bizonyosan léteznek korszerűbb technológiák védőruházatot illetően. Tényleg nem vágom.
2022. dec. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
#21 Van közöttük nemmotoros és motoros bőrcucc is, kérdés, hogy talál-e olyan protektort, ami beléjük való. Én motorosboltban vettem textilkabátot, ugyanott csak egyetlen gerincprotektort tudtak adni, ami ahhoz használható, és semmi magasabb minősítésű könyökprotektort, mint ami a kabátban alapból volt. De igazad van, ennek majd a kérdező utánajár, hogy neki mire van szüksége.
2022. dec. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Sajnos ennyiért jót nem nagyon fogsz kapni ami minden általad állított igényt kielégít .
2022. dec. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!