Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért állnak be a kocsibeálló...

Miért állnak be a kocsibeálló alá, garázsba az autóval? Már akinek van. Kint az utcán vannak jéggé fagyva. Pesti lakótelepen megértem mert nincs garázs, de akinek van?

Figyelt kérdés
És ami érdekes, hogy a drágább kocsikat hagyják kint, a középkkategóriásokra jobban vigyáznak.
2022. dec. 8. 08:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
Hogy mi?
2022. dec. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Miért NEM. Bocs kimaradt a szó.
2022. dec. 8. 08:50
 3/29 anonim ***** válasza:
42%
Saját példám:Lakótelepen élek,a garázs kb 400 méterre van.A garázst a nagymotornak és a drága biciklinek tartom,egyiket sem szeretném közös tárolóban tartani.Talán beférne az autó is,de macerás.Az autót napi szinten használom,kényelmesebb lerakni a lépcsőháztól 20 méterre.Ha megyek dolgozni,beülök az autóba,12-14 perc az út.Ha a garázsban lenne:elsétálok fél km-t,kinyitom a garázst,leveszem a zárat a motorról,kitolom,kiállok az autóval,vissza a motor,lezárni/igen,a garázsban is zárom a motort is,a biciklit is/ bezárni a garázst-ez fél óra.Este 10-kor hazaérek,ugyanez a rituálé.Nekem jobb ha a kocsi nincs a garázsban.
2022. dec. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
63%
Amikor panelban laktunk rövid ideig (eladtuk a lakást de még nem volt készen az új - kellett egy olcsó bérlet rövid időre - csak azért írom hogy a “panelba béjenvéé” embereket megelőzzem), ahhoz béreltünk garázst is, de széltében csak úgy fért be az autó hogy a tükröket behajtottam, kiszállni már konkrétan lehetetlen volt. Szóval a garázs előtt volt kénytelen állni közel egy évet, emiatt.
2022. dec. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

3as, ha már van kocsi, drága motor meg bicikli, miért nyomorogsz még lakótelepen?

Amúgy jobb egy megóvott kocsi mint egy javított, újrafenyezett, javitott rosszabb esetben, ha meghúzzák.


4es,nem az ilyen átmeneti helyzetekre gondoltam. Múltkor egy jaguárt láttam a gazdája kaparászta, fújkálta a ház előtt, persze nem vesz egy tetőt fölé a ház mellé.

2022. dec. 8. 10:00
 6/29 A kérdező kommentje:
3as este 10kor érsz haza? Van életed :) most már értem, agglegény vagy.
2022. dec. 8. 10:02
 7/29 anonim ***** válasza:
44%
#5 van egy csomó ilyen. palota.. a főbejárat előtt ilyen megfordulós szökőkutas kocsibeálló, rajta 3 20 milliós kocsi, garázs nincs egyse. :D :D :D
2022. dec. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
7 jaja. Vannak ilyen emberek amúgy, kifelé élnek, az összes pénzét (hitelét) menő kocsikra költik, otthon meg egy kis lyukban laknak. Ha lenne házra való akkor se vesznek kertes házat mert a kerítés festéshez is hülye.
2022. dec. 8. 10:50
 9/29 anonim ***** válasza:
31%
Utálom a panelt.
2022. dec. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom miért kell utálni a panelt. Egy megoldásként szolgált arra, hogy minél több embert minél kisebb helyen el lehessen helyezni, ma pedig relatíve olcsó(bb) lakhatást jelent az átlag életszínvonalon, vagy az alatt élők számára.
2022. dec. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!