Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik Budapesten munka mellet most vagy mostanában tanulnak/tanultak meg vezetni? Mennyire lehetett összeegyeztetni a munkát és a vezetési órákat?

Figyelt kérdés

Szeretnék jogosítványt szerezni, de sajnos 8-16:30-ig dolgozom (igaz reggel vagy délután 1-1 órát tudok csúsztatni).

Akár reggel, akár délután/kora este mennék vezetni, mindenképp beleesnék a csúcsforgalomba. Lehet így egyáltalán tanulni vezetni? Nektek milyen tapasztalataitok vannak?



2022. dec. 14. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:
én érden próbáltam, de szinte lehetetlen volt. én 7től 5ig dolgoztam, de sajnos a f4sz főnökség miatt nem volt pontos a munkavégzés, ez volt ez egyik probléma a másik, meg hogy az oktató este ritkán vállalta a vezetés és igy wlengedtem, mert nem akarom egy éven át csinálni. ha lesz egy fél évem meló nélkül, akkor megcsinálom. de nálad más a helyzet,mert gondolom rendes munkahely és időben hazaengednek, meg nem mindegy hogy hol csinálod a jogsit
2022. dec. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Pesten a 6. kerületben lakom és a 13.-ban dolgozom. Úgy tudom, hogy a 13-ban és a 4-ben sokan vállalnak oktatást, de nyilván ez iskola és suli függő is.

Én nagyon szívesen mennék reggel akár 6.30-ra is vezetni vagy délután 4-re is oda tudnék érni, talán 4kor még nincs olyan őrületesen nagy forgalom. A nagy többség 4.30-ig, 5-ig vagy 5.30-ig dolgozik és akkor is indulnak haza.

2022. dec. 14. 11:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Van olyan opció is, hogy hétvégi oktatás, igaz drágább, de ha nincs más lehetőség...
2022. dec. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ja és persze szombaton is szívesen járnék, de akkor megint csak kevés oktató vállal tanítást. legjobb az lenne, hogy hétköznap 1 óra + hétvégén 2 óra, így meglenne a heti 3 óra amivel már tudnék haladni is.
2022. dec. 14. 11:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy kevés? Még el se kezdted. Szombatos is folyamatosan pörögnek, mert rengeted tanulójuk van, volt amikor én is akkor mentem vezetni, mert akorra adott időpontot.
2022. dec. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
na jó ez jogos :D még 2019 végén kezdtem el tervezni a jogsi megszerzését, (aztán COVID, majd munkanélküliség miatt nem kezdtem el) akkor beszéltem ismerősökkel és autósiskolákkal. akkor még azt az infót kaptam, hogy a bő többség H-P között dolgozik 8 és 5 között... persze azóta ez változhatott
2022. dec. 14. 11:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon is változott! Felkészülhetsz arra, hogy akár 1 év is eltellhet mire meglesz a jogsid, olyan sok a tanuló, és olyan kevés az oktató.
2022. dec. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7: melyik autósiskolánál vagy?
2022. dec. 14. 12:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Székesfehérváron a Fókusznál
2022. dec. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Én saját magamnak tanultam meg vezetni otthon 100% remote-ból. Az oktatóval lepapíroztattam, mintha ténylegesen levezettem volna az órákat de csak 2x ültem az autóban (1x amikor megbeszéltem vele az igényeimet és 1x a vizsgán) egyébként youtube tutorial videók és járműves programok pl. GTA segítségével simán meg lehet tanulni vezetni otthonról. A forgalmi vizsga első próbálkozásra sikeres lett.
2022. dec. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!