Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A magyar embernek melyik autó...

A magyar embernek melyik autó lenne a jó?

Figyelt kérdés
Ez sem jó, mert német, az sem, mert céges Skoda, amaz sem, mert koreai, stb. Semmi nem jó a magyarnak?

2022. dec. 20. 16:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

Mi sem vagyunk jók saját magunknak. Utáljuk egymást, feszülünk, ezt kiütném azt pofánvágnám amaz egy szemét a másik meg egy csicska. Mondanám hogy ez nem magyar dolog, de én ahány országban éltem eddig - és ezek nagyrészt olyan nyugat-európai "hanyatló", ugyebár, országok, melyeknek a népeiről az az általános képzet hogy ridegek, pl Németország, Hollandia, Ausztria -, ennek az általános fesztültségnek, általános bizalmatlanságnak és másik szinte semmiért földbe tiprásának nem láttam ekkora mértékét. Keletebbre igen, ott ugyanez van.


Hidd el, amelyik itt köpködi hogy a német prémium az egy fosketrec, adnál neki egy új A4-es Audit és lecuppantana egyből, ha adsz a feleségének is egyet akkor kétszer is. Csak hát savanyú a szőlő mert nem telik rá, másnak meg igen, akinek telik rá az tehát egy maffiózó bűnöző szemét állat, semmiképp nem csak egy sikeresebb ember mint te.

2022. dec. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én azt nem értem, hogy miért kell az autóhoz nálunk megjegyzéseket fűzni. Hogy például azért nem venném, mert nagy rajta a hűtőrács. Hagyjuk már ezt. Azért nem veszel, mert nincs rá pénz, nem a hűtőrács miatt. Milliárdosnak kell lenni, hogy egy hűtőrács miatt ne vegyél meg egy drága autót, annyira luxus ez a fajta válogatás. Mennyire köpködik a BMW-t, hogy hódpofa, de maguk alá csinálnának örömükben, ha kapnának egy új M3-at. Tehát mindig hozzá van téve valami jelző az autóhoz, amivel próbálják sokan magyarázni, hogy miért nem veszik, miközben a pénz miatt nem. Meg amúgyis nagyon túl van lihegve az autó, mint státuszszimbólum. Máshol tényleg arra van, hogy eljussanak vele A-ból B-be, és mivel jól keresnek, vesznek egy Audit. Itt meg jajj BMW, jajj Audi mutassuk kifelé, de közben a szervizre nincs pénz, sok másra sincs pénz. Nagyon sokan hiszik, hogy aki drágább autóval jár, az biztos jobban él. Kirakatországban ez nem így működik. Nagyon beszédes az a mondás, miszerint a buta ember azzal is dicsekszik, ami nincs, az okos azt is letagadja, ami van.
2022. dec. 20. 17:28
 3/17 A kérdező kommentje:
Itt van az én példám egyébként: 9 millió forintért vettem egy Hyundai Tucsont. 9 milkáért vettem egy dél-koreai autót. A kérdés, hogy akkor én most kevésbé élek jól, kevésbé vagyok komoly ember, mintha ugyanezen összegért vettem volna használtan egy 7-es BMW-t? Megtehettem volna.
2022. dec. 20. 17:38
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
én magyar ember vagyok és nekem a japó autó tökéletes , leszarom hogy másnak mi van de ha megvette akkor viselje a következményeket max hazahúzom a csoda autójaikat de kölcsön nem adom a japó autómat
2022. dec. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
A csóró prolinál nincs okádékabb emberfajta.
2022. dec. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
A magyar embernek - jó magyar szokáshoz híven - semmi sem jó.
2022. dec. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Ezek a kijelentések helytállóak, hogy azért nem venném a BMW-t, mert csúnya. Ha lenne rá pénzem, akkor úgy írnám, azért nem veszem, mert csúnya. A feltételes módból adódik, hogy nincs rá pénzem, de ettől még tarthatom csúnyának.
2022. dec. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

#1 Belenyúltál, pont egy új a4-em van. És igen, zöld a feje tőle majdnem mindenkinek körülöttem, mindig hozzám vágják hogy nekem könnyű mert megtudom venni, aztán ha azt mondom ha a siránkozásba fektetett energiát inkább munkára fordítanád neked is lehetne akkor besértődnek.


Általános fxszságok amiket megkapok rá mindig;

- Minek bele automata, csak tönkremegy. (Igen, tönkrefog, a 4. tulajnál 2x visszatekerve)

- Minek bele B&O, a SAL mélynyomója a kínai 3 utas hangszóróival is szól olyat.( Nem csak szellemi de még hallássérült is)

-Miért benzines az olyan sokat fogyaszt, különben is egy nagy rakás … a tfsi. (7l az nagyon sok, és minden swiftes tfsi szakértőnek csap fel lassan)

2022. dec. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

O.K. Tudomásul vettük, hogy vásároltál 7millióért egy új dél-koreait.

Gondolom valaki beszólt, hogy ennyi pénzért vehettél volna bajort is, és te most ezen füstölögsz.

No de nekünk -kivülállóknak- mi ebben az érdekes? :O

2022. dec. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
Figyelj, magyar embernek az a jó, ha ritkán és lehetőleg egyszerűen, neadjisten még olcsón is tudja szervizelni, és még talán érti is, amit a szaki mond, mert különben úgy látja, hogy nem tudja, miért fizetett, nem érti. Venni kell egy használt, de nem túl régi japánt. Azokra nincs panasz.
2022. dec. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!