Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Folyamatosan kiég a hátsó...

Folyamatosan kiég a hátsó helyzetjelző égőm…Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Az egyik barom ismerősöm rábeszélt, hogy kapcsoljuk be az USA folyamatos világitást. Azóta hátul nem győzőm cserélgetni az égőket, kicsit még a foglalat is megvan sárgulva. Viszont jol néz ki, lehetne kapni erősebb helyzetjelzőt ami jobban bírja az erősebb feszültséget? (passat CC)

2022. dec. 23. 15:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jó kis kamu kérdés. Amúgy meg semmi köze az USA helyzetjelzőnek a hátsó lámpához. Vagy hogyan érted? Az a két kis indexet kapcsolja elől.
2022. dec. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem kamu a kérdés, vagy lehet csupán véletlen, hogy azóta ég ki folyamatosan. Szabályosan megvan sárgulva a műanyag foglalat hátúl. Azt gondoltam hogy mikor az USA stylet csinálta akkor belemókolt hátúl is a helyzetjelző világitásba, de nem értek úgy hozzá. Látom vannak LED tipusú helyzetjelzők, úgy vannak hírdetve, hogy jobban bírják a strapát. Borsos lenne de simán megvenném ha tudom, hogy cserében nem kell foglalkoznom vele folyamatosan…
2022. dec. 23. 16:03
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha mást nem állítgatott át, akkor nem az USA style a hibás, mert az csak az indexet érinti elől. Ha meg mást is elállított, akkor megszívtad.
2022. dec. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerintem máshoz nem nyúlt, de garanciát nem vállalnék rá. Viszont te mit gondolsz megérné LEDre váltani?
2022. dec. 23. 16:10
 5/12 anonim ***** válasza:
Az kell még, hogy kigyulladjon a foglalatod hátul. Nem tudom, hogy minek kell ilyen dologgal szórakozni. Az is lehet, hogy mégis valami módon megzavarta az egész rendszert ez az USA style.
2022. dec. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#4


Miért kellene ledre váltani? Annak nem szabadna így viselkednie hátul. Ott valami nem stimmel, a ledet is kiütné hamar.

2022. dec. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Viszont ami még érdekes, hogy mindig csak 1 égő van kiégve. Kicserélem aztán pár nap és megint kiégett, vagy az vagy egy teljesen másik, vagy a másik lámpatestben lévő. Viszont ha 1 kivan égve akkor több nem ég ki…
2022. dec. 23. 16:17
 8/12 A kérdező kommentje:
Most hetek óta már az egyik kivan égve, direkt úgy hagytam egy ideig hogy lássam mivan, és több nem ég ki.
2022. dec. 23. 16:18
 9/12 anonim ***** válasza:

Hogyan ment tönkre az izzó? Kiégett a wolframszál vagy csak oxidálódott az érintkező felület?

Meg lehetne mérni a feszültséget hogy nem -e túl nagy. Ha idő előtt rendszeresen kiég, ez egy lehetséges hiba. Plusz érintkezőket tisztítani, kontaktspray.

2022. dec. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, kiégett a wolfram szál, sokszor még az üvegbúra is befeketedett.
2022. dec. 24. 07:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!