Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet furgon luxus (nagyjából...

Lehet furgon luxus (nagyjából elegáns/abb) vezetőfülkével és/vagy utastérrel ellátott (például Sprinter, TGE, Transit)? Utólag módosított, élhetőbb belterűvé tett?

Figyelt kérdés

Milyen angol, magyar, vagy német keresőszavakkal keresnétek rá, hogy valóban megfelelő találatokat adjon a három nagy keresőóriás?


(Kívülről olyan tipikus, átlagos fekete maxi méretű furgonnak tűnjön a gépjármű, de belül legyen - amennyire lehet - szép.)



2022. dec. 23. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Egy furgonba mit akarsz szépiteni?

Csak nem selyem föggönyt és szép utazó wc-t akarsz bele.

2022. dec. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Te érted, mit szeretnél kérdezni?

Ha igen, valószínűleg egyedül vagy vele.

2022. dec. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Létezik hát. Speedzone sorozatában mutattak egy Mercedes kisbuszt, eredeti fa aszalokkal meg plüss fotelekkel sőt még kávéfőző ia volt benne. Azzal hordta a sejk a gyerekeit iskolába. Valahol 150 millió felé te is vehetsz ilyet. Bár gondolom inkább a 150ezerből vett lerúgott Ducatora gondolsz.
2022. dec. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerencséd van, én értem a kérdést az 1-2-val szemben. Egy kívülről átlagos furgon, ami belül luxuskivitel. Persze, vannak cégek amik ilyesmivel foglalkoznak. Csak úgy hirtelen:


https://www.youtube.com/watch?v=oam3MZFt86c

2022. dec. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vw multivan .ár elég "luxus" hazai viszonylatban
2022. dec. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mondjuk ez jóval kisebb
2022. dec. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm négyes!


Mellesleg nem értem miért nem lehet úgy válaszolni, ahogy ő tette, még YouTube felvételt is linkelt mellé.


Igen, egyeske, ketteske, ahogy látjátok léteznek ilyenek, sőt a kiírás is a magyar nyelv ismeretének birtokában könnyedén értelmezhető.


Nyugalom többiek, velük szemben én is jól tudom: please don't feed the troll! :) Innentől így is lesz, ignorálom az ilyeneket. :)

2022. dec. 23. 22:22
 8/8 A kérdező kommentje:

És négyes mégegyszer kösz a linket, ez alapján én is találtam néhányat, itt egy példa közülük:


https://www.youtube.com/watch?v=GjM6JuNnPqE


Mindenki más, aki valóban a kiíráshoz kíván hozzászólni:


Ilyen linkek szép számmal jöhetnek - vagy használható keresőszavak.

2022. dec. 23. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!