Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nézik le sokan a BMW...

Miért nézik le sokan a BMW tulajokat?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy 2006-os, sedan, manuális, 520D autót.

Rokonomtól venném, aki imádja az autót, minden rendben van autóval. Számlákkal igazolt, illetve az állapotán is látszik.

180.XXXkm van az autóban, amely teljesen lekérdezhető.

Újra van húzatva az egész ülés, illetve polírozva, waxolva van az autó. Tényleg gyönyörű.

Jövőre lesz márciusban, hogy 1 éve lesz jogsim. Nem menőzés céljából szeretném az autót, hanem mert tényleg megtetszett.

Normálisan közlekedek, betartva a szabályokat.

Városban, illetve vidéken használnám.

Sajnos eléggé sokszor olvasom azt, hogy így a bmw-s sofőrök stb.

Tetszik az autó, gondolkozom is a megvételén.

Előre is köszönöm mindenkinek a választ!


2022. dec. 26. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem nézik le, csak 90%-ban olyanok hajtják ezeket az idős autókat akik nem is engedhetik meg maguknak. Te már feltetted maganak a kérdést, hogy ha eljön a vezérléscsere ideje, akkor ki tudod fizetni annak több mint 1 milliós költségét?
2022. dec. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Mert a többség primitív, akik azt hiszik, hogy többek a többi autósnál a fostalicskájukkal. Azt hiszik, hogy azzal előzhetnek záróvonalon, és nem kell irányjelzőzniük sem.
2022. dec. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Alapvetően nem nézem le.

Akinek öreg BMW-je van, de rendben tartja, gyári alkatrészekkel kvázi restaurálja, azt inkább "felnézem".

Aki új BMW-t rendel magának, vagy pár évest vesz és nem esik nehezére fenntartani, azt is "felnézem".

De a napokban volt itt valami gyerek, aki vette egy frissen behozott, huszon éves lefingott 3-as BMW-t és jött itt büszkélkedni, hogy neki milyen drága prémium autója van. A 136Le-s 90-es évek technikájával megáldott dízel blokk, majd' másfél tonnában meg úgy gyorsul a "prémiumságtól", mint semmi más. Na, pont az ilyeneket kiröhögöm! :D :D :D A mai napig nem tudom eldönteni, hogy ezeket ő komolyan meggyőződéssel írta, vagy unalomból idejött trollkodni.

2022. dec. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos mert a 10+ éves BMW-ket sok olyan veszi akinek nem telik rendesre csak egy lerúgott roncsra. Az általad is kinézett E60 valóban jó kocsi, csak manapság már sok C típusú állampolgár vesz ilyet akik úgy leamortizálják hogy az csak na.
2022. dec. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Nekem van szaladgálós, kutyaszállítósnak egy 2005 118d. Soha semmi baja, föld-holdat 2x megtette már. Volt már hogy lenézték, meg nyíltán megmosolyogták a cigányok a 2001es 730d-ből a kisbolt előtt. De nem minden a látszat, ameddig ennek a kis alap bmw-nek nincs egy hibás alkatrésze, addig az ő csodagépének nincs egy ép alkatrésze.
2022. dec. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Mert prolik, akik nem engedhetnek meg maguknak ilyesmit.
2022. dec. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Én nem lenézem, hanem inkább még érem.
2022. dec. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
1: Már bocsi, de neked 1 millió Ft olyan nagy vagyon??
2022. dec. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
#8 Nem csak nekem, hanem az emberek 99%-ának sok egy szervízre. Egy ilyen 2006-os 520D most a Hahu-n 1,8-3,1 milla között van, és az árához képest azért sok , hogy még a vételár után felét, harmadát nemsokára rá kell majd költeni, mert ugye 200-nál ajánlott, és akkor még mindig lehetnek csip csupp dolgok, amik 6 jegyű összegek. Kopasz Becsületesnepper annakidején megmondta, hogy ilyen prémiumautót az vegyen, akinek nem fáj ha egy millás szervízszámla után, a következő hónapban is ki kell pengetni még 500 ezret. Én maradok az átlag autónál aminek 100 ezerből simán megcsinálják a vezérléscseréjét, mert számomra az autó csak egy közelkedési eszköz, és nincs szükségem egy pénztemetőre aminél minden túl van árazva. Nem keresek rosszul, de a megspórolt pénzemből inkább vettem egy 650-es motort 1,5M-ért.
2022. dec. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%

És hol a kamu? Minek kellett 180k km után újrahúzatni?


Egyébként ha már vezetsz, akkor pontosan tudod miért nézik le őket.

2022. dec. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!