Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért hangosabb az autom kereke?

Miért hangosabb az autom kereke?

Figyelt kérdés
Tegnaptol a bal első kerék hangosabb. Olyan a hangja mintha terep gumi lenne rajta. Amugy suzuki swiften 2020-as téli gumi van rajta nincs elkopva. Fel emeltem kereket megrángattam nem kotyog. Megforgattam es nem hallom hogy zugna a csapágy. Kanyarokba se erősödik a hangja. Kinyomot kuplung, vagy leállitot motorral való guruláskor is ugyan úgy hallani, nem befolyásolja egyikse a hangjat. Enyhe rezonanciát rezgést érzek a kormányon. Szerintetek mi okozhatja? Esetleg alacsonyabb nyomas a gumiba, az okozhat ilyen hangot? Vagy leesett a suly rola es nem jo a centirozása? Ezek esetleg okozhatnak ilyen hangot, vagy mi más?

2022. dec. 26. 17:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem jó a centrírozás, akkor bizonyos sebességnél rázkódna, nem zúgna. Szerintem érdemes lenne megnézetni egy gumissal, mert így csak találgatni fog mindenki.
2022. dec. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!