Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik, hogy ennyire megzavar...

Létezik, hogy ennyire megzavarta az autót a LED hátsó égő?

Figyelt kérdés

Vettem 8db Canbusos LED hátsó égőt, beis szereltem.

Működött is szépen viszont egyszer csak látom valami gebasz van, lezártam a csomagtartót, többet már nem bírtam kinyitni. Beszállok az autóba erre a műszerfalon a világ összes hibakódja megjelent…(ABS, legzsak, kipörgésgátló, keréknyomás, kiégett égő hibakód, stb)

Mondom adok egy gyújtást hátha elmúlik, erre be se gyúlt az autó, elkezdett sípolni hogy áljak félre az autóval, az ablakot magátol leengedte…

beszartam rendesen, gyors kiszedtem a LED égőket, visszatettem a halogéneket és tökéletesen ment az égő. Valamit én csináltam rosszul vagy mi lehetett? (érdekes módon az égők azok mentek persze).



2022. dec. 29. 10:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé egyértelmű, hogy nem kompatibilis az autó rendszerével.
2022. dec. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Miért kell ilyenekkel szórakozni? Egyébként is szabálytalan, mert a gyárilag nem leddel szerelt autókat tilos ledesíteni. Talán éppen az általad elmondottak miatt is, na meg azért, mert a led fényforrása máshol van, mint az izzószál, tehát nem fog szabályosan világítani a lámpa. De még akkor sem, ha a led pont odaesne, ahol az izzószál van, mert másképp vetíti a fényt
2022. dec. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%
Igen a hátsó lámpába a led-es izzók katyvaszt okoznak a rendszerbe, az az egy amit nem tudsz kicserélni ledesre probléma nélkül
2022. dec. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
10%

#2 nincs canbusom, ellenben ledesek a hátsó helyzetjelzők, féklámpák.

Ha nem mondom előre hogy nem izzó van benne, te nem mondod meg hogy LED. Talán csak az erősebb fényből. Felemásan betéve izzóval a két oldal között csak fényerőbeli különbséget fogsz találni.

2022. dec. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
72%
#4 Ha kicseréli a paraszt a 25 éves kotlában az 1.2 szívóbenzint egy 2.0 turbóbenzinre, azt sem fogom tudni megmondani kívülről, de attól még szabálytalan és okkal az.
2022. dec. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
10%
Kit érdekel hogy szerinted mi van. Műszakikon kenőpénz nélkül átment, a többi vélemény és nullázós birka le van szarva.
2022. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
8%

folyt:

Leszarom az ilyen korlátolt véléményeket. A LED azonnal világít és jobban látszik. Egy izzó 2-3 tized másodperc alatt éri el a maximális fényerejét.

Autópályatempónál 2 tized másodperc alatt a kocsi 7 métert tesz meg. Egy esetleges tömeges vészfékezésnél ez a 7 méter azt is jelenti, hogy lebontja a kocsim hátulját a mögöttem jövő, vagy kényelmesen megáll mögöttem.


lehet lepontozni, a bő 20.000 válaszom átlagát pár birka negatívja úgysem befolyásolja.

Ha rajtatok múlna, ma is kurblival indítanánk, és karbidlámpa lenne a fényszóró.

2022. dec. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
LOL, szerinted életveszélyes szituációt okoz a hagyományos lámpa, mert 2 tized másodperc kell, hogy világítani kezdjen? :D Ez az év vicces eddig, köszi, jót nevettem. Arról nem is beszélve, hogy nem az autópálya kellős közepén kellene felkapcsolni a lámpát, hanem már a lakott terület vége táblánál. Teljesen abszurd érveket vonultattál fel itt nekünk.
2022. dec. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
40%

#6/7 Én egyáltalán nem szarozom le a LED-et, minden felhasználását imádom és toronymagasan a halogén izzók fölé helyezem, legyen szó az itthoni lámpába izzóról, utcalámpáról és igen, autók világításáról is.


A LED-es világítás zseniális. Csak nem akkor, ha te utólag kókányolod bele, mert akkor szart sem ér.

2022. dec. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
gondolom nem értették egymast CAN-buszul az autóval :)))
2022. dec. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!