Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt olyan vezető/tanulóvez...

Van itt olyan vezető/tanulóvezető aki 50+ óra alatt tudta letenni a forgalmivizsgát, vagy abba hagyta?

Figyelt kérdés

Tőlük kérnék tanácsot nekik hogy sikerült letenni a vizsgát, vagy mikor adták fel?


Kedves "profi" vezetők, KÉRLEK kíméljetek a hozzászólásaitokkal! Nem kérek olyan kommenteken, hogy "de hülye vagy nem való vagy forgalomba", vagy "30 v. kevesebb mint 30 óra alatt megcsináltam te miért nem tudod-?".

Köszönöm.



2023. jan. 1. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Ismerősömnek 60 után sikerült.

Volt hogy jelzőlámpás kereszteződésnél meggállt zöld jelzénél és intett a gyalogosoknak hogy jöjjenek.

2023. jan. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

#1-es. Ezt az én ismerősöm is elkövette és neki emiatt volt bukás, de neki ez volt az egyetlen bukása, mert utána már sikerült neki, és le is cseszte a vizsgabiztos hogy tök jól vezetett és már majdnem a végére értek mire elkövette ezt a hibáját. De ez van, tanult belőle.


Nekem 50 óra kellett egyébként. Nálam az volt a baj hogy 25 óra után volt egy balesetem leestem a lépcsőről és eltört a lábam ami végett műtöttek, plusz a rehab stb... és emiatt nekem kiesett több mint fél év vezetés, meg hát amikor rendbejöttem akkor kellett még egy kis idő mire előteremtettem rá a pénzt, viszont annyira kiestem a gyakorlatból hogy az oktatóm mondta hogy még vegyek 6 órát pluszba, de még az sem volt elég amit én is éreztem hogy elég pocsékul megy, de mivel elfogyott a pénz így kis időre megint abbahagytam sajnos muszáj volt, utána amikor lett kifizettem előre 14 órát hogy akkor legyen meg az 50 ezt én így eldöntöttem magamba, oktatóm szerint elég lettvolna csak 5 óra, de én ragaszkodtam a gyakorláshoz mert olyan szerencsém volt hogy akkor az iskolába mondták hogy msot van sok szabadhely így előre befizettem és beirattam magam, illetve a munkahelyemen is jeleztem hogy ezeken a npokon vezetésem lesz így túlórát nem vállalok stb... és ez így nagyon jól meglett szervezve, és akkor a vizsga is belefért még a keretbe meg időbe is, és így sikerült gond nélkül.


A vizsgabiztos lesett amikor meglátta hogy mennyit vezettem és miért nem vizsgáztam előbb. Röviden elmagyaráztam hogy miért annyit mondott hogy "jó hát maga tudja". Aztán amikor levezettem amit kellett és visszaértünk a kiindulási helyre mert ez volt a vizsga vége akkor a vizsgabiztos annyit mondott hogy "látszik hogy ez az 50 óra nem kidobott pénz, mert egy pici hibát sem követtem el, és kívánja hogy ez maradjon is így".

2023. jan. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Nekem is sok óra kellett.

Igazából, mivel apukám akkor lett beteg, nem bíztam a véletlenre. Sajnos tudtuk, hogy nemtud majd gyakorolni velem, ezért annyi órát vettem az oktató mellett, hogy a jogsival egyedül is elboldoguljak. Magamra voltam utalva.

2020.októberében lett meg 4. próbálkozásra.

Júniusban már én vezettem a balcsira 270 km-t! Tudni kell, hogy nem vagyunk nagy autósok, csak akkor használjuk, ha nagyon muszáj.

Első vizsgámon, parkoláskor közel kerültem egy autóhoz. Az oktató fékezett. 2.-on egy dupla körforgalomnál 10 mp el később vettem észre, hogy úgy maradt az index, mint a vizsgabiztos, teszem hozzá, így is bőven időben voltam...

3.-on állítólag egy parkoló kocsihoz voltam közel. De nem igaz. Csak szemétkedett a vizsgabiztos. Nem is volt ott kocsi.

2023. jan. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Nekem 29 óra alatt meglett.
2023. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a 106. órán lett meg másodikra.Vettem vagy 20-22 órát csak azért mert várnom kellett 2 hónapot a két vizsgára.De húzta volna még az oktató.Jó béna voltam sokáig, aztán belejöttem.Én 35 évesen kezdtem bele, hát jobb lett volna fiatalon.
2023. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!