Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért mennek olyan nyugodtan,...

Miért mennek olyan nyugodtan, szabályt betartva?

Figyelt kérdés

[link]


Magyarként furcsa néznem, hogy hogyan közlekednek. Nyugodtság sugárzik.



2023. jan. 4. 14:49
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%
#20 Definiáld, mennyi a sok. Csak mert általában aki saját bevallása szerint "normálisabban" közlekedik, mint mások, az a barom az úton. Tudod nem az tud közlekedni, aki "normálisan" közlekedik, hanem aki rugalmas és alkalmazkodásra képes. Ha sokan zavarnak az úton, te vagy a helikopter.
2023. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
Magyarázhatod a hámozott lufit, nézd meg a statisztikákat.
2023. jan. 4. 20:02
 23/47 anonim ***** válasza:
100%
#22 Milyen statisztikát? Van statisztikád arról, hogy hányan panaszkodnak a magyar közlekedési morálra?
2023. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
Lol. Hagyjuk inkább.
2023. jan. 4. 20:27
 25/47 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyjuk. Virítsd a statisztikáidat.


Egyedül én linkeltem statisztikát, ami azt mutatja, hogy több halálos baleset van Kaliforniában.

2023. jan. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:
Kalifornia államban laknak 40 millióan, egész Magyarországon pedig 9 és fél millióan. Gratulálok!
2023. jan. 4. 20:41
 27/47 anonim ***** válasza:

#26 Akkor a kaliforniai számokat oszd le néggyel, és vesd össze a magyar számokkal. Akkor is több lesz. :) Persze az korrektebb lenne, ha a jogosítvánnyal rendelkezők/legalább adott számú km-t levezetők száma számítana. Arról nem is beszélve, hogy vajon hányan vezetnek kizárólag városhatáron belül - ahol simán több a baleset, de kevesebb a halálos kimenetel.


Látod, hogy nem is olyan egyszerű? A statisztika tényeket közöl, de a statisztika készítője dönti el, milyen tényeket. Még ha hoznál is statisztikát, abba is bele tudnánk kötni, és intelligensebben, mint ahogy egy egyszerű matekkal nem voltál képes összevetni két statisztikát, és hülyeséget mondtál. De ugye ez mindegy, mert nem virítasz semmi statisztikát. Én pedig a statisztikát hozó válaszolóval ellentétben annyiról beszélek, hogy szerintem ettől még független is a közlekedési morál, és csak annyit mondtam, hogy ha ennyire zavar téged a sok "barom" vezető, akkor valószínűleg nem tudsz közlekedni. Nem is értem, minek vezetsz, ha ennyire nyugtalanít.

2023. jan. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és pl. 2019-ben Magyarországon meghaltak 600-an, Kalifornia államban meg 3600-an, tehát 6x annyian.
2023. jan. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
Mivel valószínű, hogy Kalifornia államban több ember vezet autót, mint amennyi ember Magyarországon él.
2023. jan. 4. 21:01
 30/47 anonim ***** válasza:
100%
#29 És ezt mivel tudod alátámasztani?
2023. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!