Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért mennek olyan nyugodtan,...

Miért mennek olyan nyugodtan, szabályt betartva?

Figyelt kérdés

[link]


Magyarként furcsa néznem, hogy hogyan közlekednek. Nyugodtság sugárzik.



2023. jan. 4. 14:49
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
2023. jan. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
Persze, de most nem arról a kérdésről van szó. Ha hozzá akarsz szólni, akkor oda írj.
2023. jan. 4. 17:42
 13/47 anonim ***** válasza:

#10 De ezt mire alapozod? Mennyit éltél az USA-ban? Hogy akarsz alapból átlagot vonni arra az országra, amikor saját maguk is 6 nagy régióra osztják magukat, és azok között hatalmas eltérések vannak, na meg rengeteg saját sztereotípia pl. az ázsiai vezetőkről?


Nyugat-Európáról is mindig mondják, hogy ott mennyivel kulturáltabbak az emberek, hát, hadd ne meséljek a skótokról, vagy éppen a svájci parasztokról, akik annyiban különböznek tőlünk, hogy koppra betartják a sebességhatárt (akkor is, ha relatív gyorshajtás), és mindig túl udvariasak azzal a paraszttal, aki az utolsó pillanatban pofátlankodna be a sávba. Ezen kívül ugyanolyan alja közlekedési kultúrával rendelkeznek, mint mi. Csak azért mondom, hogy alja, mert tudom, ezen az oldalon ez a divat, szerintem amúgy mi is rendben vagyunk.

2023. jan. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:

És a te videód az az átlag volt?

Mert szerintem nem. Inkább egy gyér forgalmú úton, ritkán lakott övezetben vették fel. Amikor megáll, látszik is, hogy senki nem kerüli ki, tehát senki nem ment mögötte...


Az arányokat nem tudom, mert statisztikát nem mellékeltél.

A baleseti halálozás statisztikára ránéztem. Kaliforniában lakosságrányosan is több a közúti baleseti halál, mint Magyarországon....

[link]

[link]


Tudom jól, hogy Magyarországon nem a legjobb a közlekedési morál. Igazából teljesen átlagos, K-európai országra jellemző. Van ennél rosszabb és van sokkal jobb is.

Azt nem fogom fel, hogy miért az USA-t ajnározod, amikor egyáltalán nem kell Amerikáig menni, pl. Ausztria, Svájc, Dánia, Norvégia sokkal inkább követendő példa ilyen szempontból.

2023. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
Mert nekem az tetszik.
2023. jan. 4. 19:19
 16/47 anonim ***** válasza:
100%
#15 Magánügy. Én sem írogatok ki kérdéseket arról, hogy vajon csak azért szidják-e annyian a magyar közlekedési morált, mert nem tudnak közlekedni és ezért frusztráltak.
2023. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
100%
Debil szegény, nagyon fölösleges leállni vitatkozni vele.
2023. jan. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:
Én normálisabban közlekedek, mint sokan mások. Ebből kifolyólag látom, hogy sok a barom az úton.
2023. jan. 4. 19:37
 19/47 anonim ***** válasza:
100%
Mit látsz még, mesélj még.
2023. jan. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
Azt, hogy sok a barom az úton.
2023. jan. 4. 19:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!